Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen bunkó velem a...

Miért ilyen bunkó velem a dédnagyapám?

Figyelt kérdés

Már jó rég láttam az öreget és a családunkkal elmentünk hozzá, kb 12 éves voltam utoljára mikor látott és most 17 vagyok szal olyan 5 éve legalább nem látott.

az öreg most 90 valahány éves, de nagyon öreg már, örültem hogy talok vele mert sosem beszélgettem még iylen öreg emberrel meghát a rokonom is azért.

Aztán belépek a szobába, meg apám is belép és akkor azmogya az öreg apámnak hogy az meg mi? és rámutat...mert egyedi pánkos stílusom van (nem vagyok pánk csak arra emléksztetek mindenkit) de szerintem ez nem ok arra hogy így köszöntsön

meg aztán mondta hogy az ő idejében az olyanokat mint én csak az állatkertben lehetett látni meghogy miért vagyok még szabadlábon, stb szét oltogatott közben én meg örültem volna ha jót beszélnük de ezek után már nem volt kedvem, mondtam is neki mikor mentünk el hogy akkor majd öt év múlva jövök emgint ő meg erre azt montda hogy reméli addigra ő már meghal mert a jelenlétem nem tett jót az általános közérzetének.

mondták a többi rokonok hogy nagyon régimódi és vannak durva megjegyzései de nem gondoltam hogy ennyire, sokszor szóltak már meg a külsőm miatt de ez esett a legszarabbul az eddigiek közül.

szerintetek is jobb ha 5 évig nem megyek megint?

am én is megtudtam volna szólni őt a külseje miatt de azért nem vagyok bunkó.



2013. aug. 14. 20:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
"az meg mi?" LOL
2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem vicces!! nekem legalább is nem
2013. aug. 14. 20:29
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Hát nálad sincs ész a haj alatt, az tuti!

Bassz..90 valahány éves a dédid....te komolyan kérdezed, hogy szerintünk is jobb-e , ha 5 évig nem mész megint?

Te meg mit tudnál megszólni egy 90 feletti bácsi külsején? na majd te különb leszel, azt hiszed?

2013. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan, ha többen megszóltak a külsőd miatt mit vártál egy kilencven + éves embertől? régen az ilyen külsejű emberek a társadalom szélén voltak, nem divatoltak.
2013. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
hát de ha így viselekdik én arra nem vok kiváncsi ha azt akarom hogy csúőfoljanak kimegyek a wesztendbe és megkapom nem akarom hogy a saját csaldátagjaim is így bánjanak velem
2013. aug. 14. 20:32
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

A punk stilus eléggé kirivó stilus mindenkinek nemhogy a 90 éves dédnagyapádnak

Ne haragudj rá hiszen már öreg az öregeknek megvannak a saját dolgaik időskorukban

Nemhiszem, hogy rosszat akarna neked a saját dédnagyapád csak már öreg, ezt el kell neki nézned

2013. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Jó fej az öreg :DDDD

Ilyenek az idősek. Náluk nem volt szogás a különc külső. Felöltözöl rendesn és máris beszélhetsz vele normálisan :D

2013. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

de nekem ez a stíslumo és ez tetszik és nem akarok máshogy kinézni csak azért mer vele beszélek, most ha nekem nem tetszik a baran hajú valaki akkor megmondom h addig nem besz veled míg nem fested be a hajad? vagy mi?

ja és nem vok punk csak hasonlítók rájuk

2013. aug. 14. 20:35
 9/31 anonim ***** válasza:
41%

Nem ugyanaz a barna haj, meg ha valaki majmolja a punkokat.

Lehet ha látnálak, én is így reagálnék. Dédipapád nem biztos hogy 5 év múlva is élni fog, bár elég stramm az öregfiú, ha ilyenekre van humora, tőlem jár neki egy pacsi :D Másnak még a nagyszülei, szülei se élnek ilyen korban, nem hogy dédijük.

2013. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 intrepid ***** válasza:
40%
Ja, ha neked már kialakult, rögzült stílusod van, amit rövid időre sem tudsz félretenni, amíg a dédnagyapáddal találkozol, akkor ne is csodálkozz, ha neki is van egy stílusa, - ez. Neki sokkal több ideje volt, hogy rögzüljön ez a stílus, 90 valahány év, neki nehezebb lenne változtatni, mint neked.
2013. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!