Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok?

Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A nővérem nemrég lett meg az állatorvosi diplomája. A diplomaosztón amikor elment mellettem és senki más nem hallotta ezt mondta: "Na ezt próbáld meg felülmúlni hugi!"
2015. júl. 12. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Volt köztetek rivalizálás ilyen téren? Szóval, hogy ki a jobb tanuló? Mert akkor érthető hiszen ő elért a tanulmányai csúcsát végül is.


De lehet ösztönzés volt, hogy te is légy kitartó tanulj és legyen egy jó végzettséged.

2015. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem,szerezz 2 diplomát,és nézd meg az arcát utánna. :)
2015. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Kit érdekel, hogy milyen diplomája van? Simán lehet belőle munkanélküli, magányos aggszuz.
2015. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Szerintem evvel csak egy kicsit bosszantani akart, nem kell komolyan venni.
2015. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
gondolom volt előtte rivalizálás. vagy a szüleitek téged jobban szeretnek/biztatnak. bár elég bunkó volt
2015. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól mert diplomája van, még nem biztos, hogy boldog ember lesz...minek balhéztok ezen, kit érdekel?? Az is lehet, hogy neem talál állást és ott fog sírni, neked meg tök jó állásod lesz. Végső soron csak ez számít, nem?
2015. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Tudod hogy mondják,nem a ruha teszi az embert,a ti esetetekben viszont nem a diploma,tehát ezen ne is rágódj.
2015. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Es Neked mi a celod? Ugy ertem, hova jarsz, mit tanulsz?
2015. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
múld felül, legyél boldog ás tojj rá, mi a véleménye! ;) :)
2015. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!