Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kezdek ugy viselkedni mint a...

Kezdek ugy viselkedni mint a undorito gonosz testvérem?

Figyelt kérdés

A növérem önzö és gonosz. Mindig elnéztem eddig neki mert alapjáraton jo viszonyunk volt (mindig kibékültem vele a jo családi viszony érdekében) viszont pár hete rosszabbodott a helyzet, még undokabb.

Betelt nálam a pohár sajnos, és feltünt hogy ugyan ugy kezdek viselkedni itthon mint ö. Legutobb ugyan olyan gonosz voltam amit a család látott, de mivel tölem ez nincs megszokva most én vagyok a leggyülöltebb családtag. Tesom csapkod a közelemben szüleim hozzám se szolnak csak ha nagyon muszáj. Mit tehetnék? Nem direkt viselkedek ugy mint ö de egyszerüen kiborultam már töle. A szülök sose szoltak bele a vitákba, most mégis beleavatkoznak ugy, hogy nem vesznek rolam tudomást. Mit tehetnék? Külön költözés nem optimális...:(


2015. júl. 13. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoktasd meg velük, hogy ezentúl ilyen leszel. nem érdemes feladni magad még a családi béke érdekében se. Amúgy lehet, nem is tesódra kezdesz hasonlítani, csak egyszerűen betelt a pohár.
2015. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Teljesen más értékrendem van mint a nővéremnek. Ő olyan önző, hogy az valami hihetetlen. Nemrég keresztbe átutaztam a fél országot önköltségen mert elhagyta a pénztárcáját, és elmentem érte. Amikor vissza adtam még azon pattogott, hogy sokáig tartott elhozni a cuccot 250 kilométerről. Amikor mondtam, hogy egy köszönöm azért jól este csak ennyit válaszolt: "úristen...". De azon az igazi szánakozó hangon. És ez nem az első eset. A napokban még rendesen hátba is támadott, és nagyon összevesztünk. A szüleim szemében most én vagyok az utolsó szemét amiért "megbontottam a családi egységet", a nővérem hülyeségét meg ignorálják, mondván "ő ilyen, így kell szeretni."
2015. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!