Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom 24 éves létére ordibál...

A húgom 24 éves létére ordibálással és hisztizéssel próbál meg érvényesülni minden alkalommal. Mit tehetnék, hogy befejezze végre?

Figyelt kérdés
Évek óta elmebeteg már, nem tudom elviselni. Semmi sem használ. Hiába magyarázom el halkan és kifinomultan, hiába ordítok vissza, hiába vágok rá törülközővel, csak ordít, mint egy fába szorult féreg. Nem csak velem, de az édesanyánkkal is, aki pedig inkább sír, mintsem vitába keveredne vele. Mi a jó megoldás erre?
2015. júl. 21. 23:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd az élet meg fogja nevelni.
2015. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kittikehh00 ***** válasza:

Először is, a szüleid hibája, hogy félrenevelték a gyereket.

Másodszor meg álljon már meg a menet! Idősebb vagy nála, és kikezd veled? Ha kell fenyegess vissza, ha kell üss vissza, ha kell kiabálj vissza, mást nem tudsz csinálni, ezt nem lehet hagyni, legalábbis én ezt tenném, még ha a végén én néznék ki idiótának, akkor is... Aztán reménykedj, hogy megtanulja, hogy hogy kell viselkedni! Vagy ha ez sem használ, fordulj pszichológushoz.

2015. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
majd éhenhal hajléktalanként ugyse viselik el az ilyesmit sokáig
2015. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyszer régen az idős szomszéd nénitől hallottam ezt a mondást:

"Az élet iskolájában drága a tandíj"

A húgodnak kiemelten drága tandíja lesz...

2015. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Külddd el a tesót pszichológushoz, mert nem normális, idegbeteg viselkedés.

Ti nem fogjátok erről leszoktatni, ezt a szüleid cs.szték el, mior nem nevelték, míg lehetett. Mostohám 40x éves létére csinálja ugyanezt, súlyos konfliktuskezelési probléma, amúgy.

2015. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 acelsziv ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy te még otthon laksz? 24 -nél több vagy, hát költözz el, anyád meg épp azt fogyasztja amit főzött. Ne sajnáld tőle az ideget meg a könnyeket.
2015. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez kérlek pszichológusi-pszichiáteri feladat.
2015. júl. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Helyezz el rejtett kamerákat otthon ,amik jól kivehetően, érthetően és hallhatóan rögzítik a történéseket!!!!!!

Amiután megvan a kellő anyag(bizonyíték) jelentsd a rendőrségen, hogy kiszámíthatatlan, agresszív,gyilkos ösztönei vannak, stb...

2016. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
#18-as Teljesen egyetértek veled , ezt így kéne !!
2016. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!