Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm haza költözöt most mi...

A tesóm haza költözöt most mi lesz?

Figyelt kérdés

A tesóm haza költözött mert akivel együtt volt szètmentek.

A gyerekèvel költözött haza aki most 3 èves, ő pedig 26 èves.

Nem a sajátjuk volt ahol laktak ès a volt barátja is haza ment.

Most itt van nálunk, de engem nagyon zavar.

Èn a règi szobájába vagyok.

Most vissza kellett mennem a règi kisebb szobámba hogy ő vissza tudjon jönni.

Idegesit a gyereke mindig szaladgál ès sokszor sir.

A tesóm meg mindig minden miatt rám szól. Nem tudok számitógèpezni rendesen mert hangos ès az a baj.

Ha mondom neki, hogy csináljon nekem valamit enni akkor nem csinál.

Mondtam anyának hogy szeretnèm ha elmennènek de csak kiabált velem hogy ő is ugyan úgy itt lehet mint èn.

De nem szeretnèm hogy itt legyenek.

Mit csináljak?


2015. júl. 23. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél egy fejhallgatót, máris nem hangos. Csinálj magadnak szendvicset, biztos megy már egyedül is. Neki ott a kicsi, akit el kell látnia. Ha te leszel ebben a helyzetben (ne úgy legyen), neked is jól esne, ha nem kéne az utcára menned egy 3 évessel.. Kicsit több empátiát, kérlek!
2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 acelsziv ***** válasza:
52%
ezt inkább nem kommentálnám...
2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%

Semmit nem tudsz csinálni, s nem is lehet. Esetleg a tesód akar egyáltalán nálatok maradni hosszútávon? Nem jobb lenne neki albérletben? Ezeket a kérdéseket felteheti magában.

Vagy te mégy el otthonról. Nem tudom mennyi idős vagy.

2015. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

És ezt van pofád leírni?

Szegény családod...


Mit csinálj? Költözz el, gyöngyöm.

2015. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom meddig akar maradni.

Anyuèk mondta neki hogy költözzön haza ès ne legyen egyedül.

Èn nem tudok elmenni, csak 12èves vagyok

2015. júl. 23. 15:39
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Türröd kell, idővel hozzászoksz, most még szokatlan a helyzet neked.
2015. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Trafó1 ***** válasza:
54%

12 évesen persze , hogy nem fogod fel a helyzet súlyosságát,

most nekik van szükségük segítségre, biztos, hogy a megszokott kis komfortodat összekuszálják, de ne a nyugodt számítógépezés legyen már a legnagyobb gondod.

Te annak a lurkónak a nagybátya vagy (már ha fiú vagy) neked kell hozzá alkalmazkodnod.

2015. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
Most legalább megtapasztalod, milyen, ha nem körülötted forog a világ. Ideje volt :D
2015. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
Van egy megoldás. Jelentkezz a mortal kombatba, győzd le minden ellenfeled, nyerd meg a bajnokságot, és a végén egy rakat suskát fogsz kapni. Abból már futja egy vidéki luxusvillára medencével, ahol egyedül lehetsz, sőt sub zerot meg szakácsnak is felfogadhatod. Úgyis nyári szünet van, és a viadal is max pár napig tart, szóval mindent bele. Drukkolok neked.
2015. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Megértem, én is hülyét kapnék egy ilyen szituban, és jogosan vagy mérges, de meg kell értened, hogy ez ellen nem tehetsz semmit. Valószínűleg nincs hova mennie, legfeljebb a híd alá, ez pedig nyilván nem opció. Tanácsom: szerezz egy headsetet, zárd a szobádat, kerüld el, és csinálj magadnak egy szendvicset! 12 évesen azért ennek már mennie kéne!
2015. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!