Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti milyen viszonyba álltok a...

Ti milyen viszonyba álltok a testvéretekkel?

Figyelt kérdés
Egyke vagyok és az összes ismerősöm nekem panaszkodik, hogy milyen rossz, hogy van testvérük

2015. júl. 25. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nemsokára megszületik a tesóm, 20 múltam, nem fogok kötődni hozzá, túl nagy a korkülönbség.
2015. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Lottóz, bazki, ha az összes tesós ismerősöd ezt csinálja, az már statisztikai anomália.
2015. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Annyira, de annyira köszönöm te a válaszodat. Az Isten áldjon meg!
2015. júl. 25. 18:38
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem őket, mit kell rinyálni, hogy van egy testvérük? O.o

Inkább örülniük kéne, mivel egykének lenni, rohadt unalmas lehet...

Nekem egy nővérem van, és jól kijövünk egymással. Ráadásul én szeretnék még egy hugicát, de sajnos ez nem lehetséges... :"(

2015. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jó viszonyban.

Két féltestvérem van, ők anyukám első házasságából vannak, a bátyám 10, a nővérem 11 évvel idősebb tőlem. A bátyámmal gyerekkoromban nem igazán volt kapcsolatom, mert sajnos nagyon rossz kapcsolata volt az én apámmal, így hamar elhagyta a családi házat, messzire ment tovább tanulni és dolgozni is messze dolgozik, most már nagyon régóta a fővárosban él, de ugye mivel felnőttünk, sokat találkozunk már.

A nővérem pedig inkább volt a második anyukám, nem igazán olyan testvéri kapcsolat volt köztünk gyerekkoromban.

Viszont egyikkel sem voltam akkor sem rosszban, amióta magam is felnőttem, ma már nekem is családom van, még sokkal jobb a kapcsolatunk, bármikor számíthatunk egymásra.

Szóval nekem abszolút pozitívak a tapasztalataim.

A férjemnek szintén van testvére és ők is nagyon közel állnak egymáshoz, jó a kapcsolatok.

2015. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy 24 és egy 19 éves bátyám van. Mindketten idióták.. Cseszegettük egymást mindig is, de a kisebbiket én mindig megvédtem, mert a nagyobbik köt belé és belém mindenért a mai napig. Néha ki tudnám kaparni a szemüket, de vannak szép pillanataink is. Egy ideje már nem voltunk hárman együtt. A nagyobbik külföldön, mi meg külön házban. De sokkal jobban kötődök a kisebbik bátyámhoz. Akármekkora bolondok, attól még a testvéreim és szeretem őket (de van mikor nagyon nem).

Igazából nem tudnám elképzelni nélkülük, bár akkor nem idegesítenének fel sokszor..:D 16/L

2015. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekik az a bajuk, hogy idősebb testvérük van és a testvére barátok is ez ilyen 8fős csapat és mindnek 5-6évvel fiatalabb testvérük van. Mindegyik idősebb testvér lenézi a kisebbeket rondán beszélnek velük, megverik őket
2015. júl. 25. 18:48
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Az összes verekszik? Cigányok tán?
2015. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Én az idősebb tesó vagyok, és nem igazán jövök ki a kisöcsémmel. Ő 5 éves én 15. Soha nem bántottam, egy rossz szót nem szóltam hozzá, de ő rendszeresen ordibál velem, ugráltat, parancsolgat. Sokáig rugdosott is, arról már leszoktattuk szerencsére. Meg úgy alapból mindenen ordít, ha valakivel beszélgetnék, akkor aztán tényleg mindent belead, dumál, dobol, ugrál, a lényeg hogy mindig mindenki folyamatosan rá figyeljen, külömben megy a hiszti. Csúnyán beszélni még nem tud, mert nem nagyon mondunk előtte ilyeneket, így ilyesmi nálunk nem fordul elő, de azt megkaptam már tőle egyszer hogy "Halj meg!". Mindezektől függetlenül próbálok jó viszonyban lenni vele, néha van hogy nem köt belém.
2015. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
nekem a bátyám 15 éves, és valamikor kijövünk egymással, de valamikor megtudnánk ölni egymást:D (testvéri szeretet)
2015. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!