Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy jöttök ki a testvérete...

Csicsóka200 kérdése:

Ti hogy jöttök ki a testvéretekkel? Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy testvérem akivel szeretnék jobb kapcsolatot kialakítani de akárhogy is próbálkozok nem jön össze! Egy szobába lakunk és ő sosincs tekintettel rám pl:reggel ötkor hajat szárít én ha én elkezdek pakolni 8-kor ő már egyből ordítozik! Aztán mindig mond másoknak rólam teljesen valótlan dolgokat és ők ezért csesztetnek meg leszidnak(!!!) hogy miket csinálok! Én meg nézek mi van??? Meg az is rosszul esik hogy én nagyon sok mindent megcsinálok érte mindig amire megkér ő meg semmit meg sokszor olyan....."csúnyán" beszél velem és másokkal meg olyan kedves! Nekem ez nagyon fáj én szeretnék úgy igazából a huga lenni! Csak úgy érzem még mindig a régi hibáimat nézi meg még mindig öt évesnek néz kb! Mikor segít vagy idead egy cuccot (előtte háborog)akkor olyan "adósnak" érzem magam! De miért??? Mikor haragszok rá akkor sose veszi észre magát és mindig mondja hogy azért haragszok mert pl múltkor leszidott de ilyen nagyon lenéző hangsúlyba! Néha meg van olyan hogy nem mond semmit csak utána kezd el azért ordibálni velem mert nem csináltam azt amit ó logikusnak gondolt! Elegem van ebből! Valakinek volt ilyen? Légyszives írja le viszont olyat nem kérek hogy hagyjam békén mert azt a legkönnyebb akkor semmi nem változik!
2014. nov. 14. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nemetek?
2014. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja velem is így volt, elviselhetetlen, nem veszi észre magát, én próbáltam mindég jó lenni mindent megcsinálni, ha nem főztem az volt a baj, ha főztem nem ették meg. Borzasztó rosszul éreztem magam miattuk.

Az volt, hogy nem ettem az ételből amit csináltak, előttük nem is ettem, csak akkor ha elmentek. Ki takarítottam mielőtt elfoglalták a konyhát, aztán miután szétpakoltak mocskosan mindent szintén. Csak a saját ruháimat mostam és a szüleimét, az övéket intézzék maguk (ők sem mosták az enyémet). Nem kértem már tőlük semmit, megszoktam, hogy hiába kérek csak leshetem, ha ők kértek tőlem valamit (hozzak a boltból ezt azt) megtettem (nem fizették ki, ha én akartam valamit, azonnal kérték a pénzt rá, visszajárót nem adták vissza). Ők mehettek a kocsival minden nap mindenhova én egyszer egy héten nem tehettem meg vele 10km-t. Nagyon rossz kapcsolatunk volt.


Annyit csináltam, hogy lemondtam arról, hogy nekem valaha is szerető testvéreim lesznek és elköltöztem. Hetente megyek haza a szüleimhez, nekik köszönök, ők beszélnek a saját dolgaikról, én máig nem osztok meg velük semmit (nem érdekli őket). Akkoriban próbáltam rendes lenni, néha ha rossz kedvük volt meg kérdeztem mi a baj, de miután sorozatosan az volt a válasz, hogy SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!!! leszartam őket.

2014. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most visszaolvasva nagyon érthetetlenül fogalmaztam, bocsi, csak borzasztó harag van bennem máig és ha beszélnem kell róluk az felzaklat. Remélem azért érthető volt.
2014. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány lány 14, 25! Nem teljesen érthetően fogalmaztál én értem! Én nem akarom leszarni mert nem akarom 10 év múlva se hogy rosszba legyünk! Én azt szeretném hogy úgy legyünk meg mint anyuék! Üzibe azt mondta valaki beszéljem meg vele és igaza van mert ha nem tudja mi bajom honnan tudná kijavítani! Megpróbálom csak félek! Sztem neked is ezt kellene tenned a haragod ellenére leküzdeni ezt! :)
2014. nov. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!