Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el hugomnak hogy...

Ada206 kérdése:

Hogy mondjam el hugomnak hogy babát várok? Kicsit bonyolult a helyzet, bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy kis segítségre lenne szükségem.Előre is bocsi,hogy hosszú lesz!

Szóval...Van egy nagy kertes házunk.2család él benne.Az egyik az én kis családom (férjem,fiam) ,a másik a hugom családja (férje,fiai) Külön bejárattal,külön háztartás.

Általában mindenhova együtt megyünk,mindent együtt csinálunk. A hugom most szült a napokban.Én 8-10 hetes várandós vagyok(pár napon belül derül ki mennyi pontosan),de ezt csak a férjem tudja eddig.Viszont valahogy közölnöm kellene a hugommal...Mindig kérdezgette megjött-e...egyszer azt füllentettem hogy igen,amikor nem is...mert nem akartam hogy a középpontba kerüljek a családban,meg akartam adni neki a lehetőséget arra,hogy ha megszül,csak vele/velük foglalkozzanak.Eddig nem voltak tüneteim,szóval nem vette észre senki.De mostanában sokat alszom,fáradt vagyok. Nem akarom hogy megharagudjon amiért nem mondtam el rögtön. (Ő így tett mikor megtudta h várandós).Így arra gondoltam,hogy talán tovább kellene füllentenem...:S Persze ennek nem örülök,és lehet hogy hülyeség is,de olyan fura természete van,meg ugye a hormonok is közre játszanak nála a szülés miatt.Ha megmondanám hogy hazudtam azért haragudna meg.Nem valószínű hogy megértené hogy miatta csináltam.

De ha tovább hazudok,az sem egyszerű...mert akkor hogy derült ki?Azért még 4hetet be lehet nézni,de 8-10-et nem.Volt egy időszak,amikor egyszer megjött-egyszer nem...akkor azt hittem baba van,de sajnos nem volt.Az orvos szerint csak valami hormonzavar lehetett. Arra gondoltam erre fogom majd.Szerintetek??

Tudom hogy nem szép dolgo hazudni,és bánt is nagyon,de egyszerűen nem lehetünk rosszban hiszen együtt élünk. Nem számíthatunk másra.

Kérlek legyetek őszinték...ti mit tennétek ilyen esetben?



2015. aug. 2. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Ezen azért lepődtem meg nagyon, mert nem minden esetben jelzi a menzesz kimaradása a terhességet!

Van, akinél az első hónapokban ugyanúgy van menzesz.

Ritka esetben, de van olyan is, aki végig menstruál!

Az, hogy egyszer még megjött, amikor már x hetes voltál, nem olyan hihetetlen, így simán ki tudod védeni a veszekedést.

2015. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mondd el neki, de azt is tedd hozzá hogy eddig azért nem szóltál mert szeretted volna ha ő is a középpontban lenne a kisbabájával.
2015. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén? Én nem értem eleve a problémát, illetve hogy miért füllentettél, másrészt pedig miért haragudna meg?

Ne hazudj tovább, mondd, hogy volt egy kis vérzésed, de aztán kiderült, hogy mégis babát vársz. Ennyi. Mit kell ezt bonyolítani?

2015. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért kell a húgodnak tudnia, mikor van a menzeszed? Vagy külön bejelentési kötelezettséged van?
2015. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!