Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem akarok lelki sérülést...

Nem akarok lelki sérülést okozni a testvéremnek, de már van saját életem. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés

Ő 9 éves kiscsaj, imádom, régen sülve-főve együtt voltunk, aztán sokminden megváltozott. Tavaly külföldön éltem fél évet, májusban jöttem haza, barátom lett, dolgozom, készülök az egyetemre stb. Nincs annyi időm és néha kedvem sem, hogy vele legyek. Heti egyszer vigyázok rá, megyünk CsoPába, moziba, kap tőlem karkötő, hajpántot ilyesmit.


De látom rajta, hogy hiányzom neki és ettől rosszul érzem magam. Mit tegyek? :(


2015. aug. 11. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és a nővérem között is 10 év van, ő 14 évesen koliba ment, 19 évesen költözött el, szóval fokozatosan távolodott tőlem, így könnyebben viseltem. Jobban megtanultam értékelni azt a kevés időt, amit együtt tölthetünk. Szerintem beszélj vele, meséld el neki, hogy mi történik veled mostanában, és te attól még ugyanúgy szereted. Meg fogja érteni.
2015. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú tényleg, lehet jobban előre tervezek majd! Köszi az ötletet. Szerintem írunk valami táblázatot közösen, ki s mikor rá. ^^
2015. aug. 11. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2015. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!