Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Lehet több van...

Mit tegyek? Lehet több van köztük mint testvéri kapcsol?

Figyelt kérdés
A történet az lene, hogy a páromhoz mentem ott aludni(első alkalommal) ilyen meglepetésként, mert külföldön volt 2hétig és csak a szülei tudták, hogy megyek.Amint odaértem köszöntem a szüleinek és apósom nevetve mondta, hogy egy szép lánnyal ment be a fürödőbe anyósom akart valamit mondanin de nem vártam meg és berohantam a fürödőbe megnézni mi a helyzet már kiabáltam a barátommal, hogy képzeli ezt ennyit ért a kapcsolatunk stb már rohantam is kifele amikor apósom megállitotta, hogy csak viccelt és ő csak ekkor már kiért a barátom is(ekkor tünt fel, hogy nem meztelennek hanem fürdőruhába voltak) a lánnyal együtt és nevetve mondta, hogy ő már pedig nem csal meg engem a húgával.Már ekkor látam rajtuk, hogy nagyon közel állnak egymáshoz, de sokszor megkérdi a barátomtól jól néz ki ebbe a ruhába vagy megkérdi fürdenek-e együtt mindig fürdőruhába ami még nem is lenne gond, csak így is alig találkozzunk mert nagyon messze van az iskolája így csak havonta szokott hazamenni megbeszéltük hogy ilyenkor ott alszok mert szeretne a családjával is lenni így, hogy nem találkozzik velük túl sokat és velem is szeretne találkozni.Néha szinte flörtölnek egymással na befejezem így is elég hosszú lett szerintetek ez csak testvéri szeretet és csak én gondolom így vagy tényleg több van közöttük a barátom 17 a húga 15 éves
2015. aug. 11. 13:55
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem rendben van, hogy a testvérek ennyire szeretik egymást. Az sokkal rosszabb, mikor verekednek. Nyugi, nem fognak összejönni, ez szimpla testvéri szeretet.:)
2015. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem hiszem:) Szerintem a kislány csak rajong a bátyáért. És talán féltékeny, hogy most már a testvére figyelme megoszlik közte es közted. Mert már nem ő van a középpontban. De nem hiszem, hogy ennél több. Csak fel szeretné hívni a bátya figyelmét. Szerintem próbálj a kislánnyal csajos napot csináni, közeledni felé. És beszélj a pároddal, hogy tegéd ez a helyzet zavar, és próbálja megbeszélni ezt a hugával:)
2015. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem már a feltételezés is sértő. szerintem is örülj,hogy jó a kapcsolatuk.egészséges embernek meg sem fordul a fejében,hogy a testvérével viszony legyen.főleg hogy neki van barátnője ez még rá is tesz még egy indokot hogy miért ne..de amúgy is..én ezt nem tudom elképzelni.

szerintem csak jó a kapcsolatuk.de azért figyelj oda rá.

2015. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.vagyok

még annyi,hogy ha lenne köztük valami akkor nem bikiniznének bezárkózva amíg otthon vannak a szülők

2015. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyaltalan nem tunik ugy, mintha tobb lenne koztuk.


Viszont a baratod helyeben alaposan meggondolnam, egyutt akarok-e lenni egy olyan feltekenykedo lannyal, aki meg a testveremben is a rivalist latja. Plane, ha meg hisztis is es egy poenra uvoltozessel reagal.


Jo szandekkal ajanlom, hogy uralkodj magadon es verd ki a fejedbol a hulye kenyszerkepzeteket, mert a feltekenyseg a legjobb kapcsolatot is tonkreteszi idovel.

2015. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Valószínű,hogy csak féltékeny a hugica.

Bár 17évesen együtt fürdeni akárhogyan is a 15éves hugicával azért szerintem már gáz.Akár úgy is,hogy fürdőruhában vannak.Mégsem medence,hanem intim helyen is mosakodás stb...és kádban is,zuhanyzóban is gáz.

Miért nem veled fürdik?:)


Szerintem is beszéld meg vele..de ne hisztisen,hanem normálisan.Mert a kiscsaj mégis csak a huga.


20/L

2015. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abban, hogy a lány megkérdezi a tesóját, hogy néz ki ebben vagy abban a ruhában, nincs semmi, de mit értesz azon konkrétan, hogy "néha szinte flörtölnek egymással"?
2015. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ez egy értelmetlen halandzsa, tele helyesírási hibával. Nem tudnád érthetően kiírni a kérdést?
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk is hasonló a helyzet, hugommal nagyon jó a kapcsolatunk, és h elrettentselek, mi már meztelenül is láttuk egymást ill. szoktuk néha látni ha úgy alakul pl. fürdés v öltözködés közbe. Ettől függetlenül nem dugunk és nem is fogunk. Ne aggódj, nincs ebben semmi.

Egyébként sztem nincs benne féltékenység, vszínű mindig is ilyen volt a kapcs. Legalábbis a saját tapasztalatomból mondom. Amióta van bnőm, hugom ugyan olyan mint korábban. 19F/17L

2015. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az elég súlyos eset amikor egy lány már a FIÚ TESTVÉRÉRE is féltékeny. Hallod te magadat? Szerintem titokban az anyjával és a tesójával csinálják hármasban amikor nem látod. Nagyon gáz az egész kérdés....
2015. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!