Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testveri feltekenyseg? Van...

Testveri feltekenyseg? Van csaladtagotok/rokonotok akikre irigyek vagytok?

Figyelt kérdés
En a noveremre. Nagyon jomodu, allandoan kiposztol valamit facebookra, hogy epp hol nyaral, milyen etteremben van. Minap a pasijaval kiruccantak ebedelni Parizsba! Aztan mar ugy elfaradtak, hogy inkabb ott aludtak. Hat bocs. Minden kepe tengerpartos, vagy valami luxus szorakozohelyen keszult. Minden ruhaja markas, draga. Holnap 2 hetre elutaznak Miamiba, ahova en egesz eletemben nyalcsorgatva vagytam. Neha megpukkadok tole ebben a csorosagban. Tudom emelkedjek felul, tanuljak, csak most epp kivielezhetetlen, mert dolgoznom kell, mivel Edesanyam fekvobeteg lett es apolonore szorul. A tesom fizetne nekem mindent, de nem teszi, mert apam az osszes penzt lenyulja.
2015. júl. 28. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Van. Sógromékra. Tehetõsek, mert jó melójuk van. Igen én is tanulhattam volna azt, ha nem lennék hülye hozzá. :) De a csajnak protekciós állása van. Végülis nem a fō bajom a pénz, hanem h nem tudnak bánni vele. "Adj uram, de azonnal!" Volt h hó végén tõlünk kértek kölcsön...Mi fizunk volt össz. 170 eFt, övéké 500 eFt. De hál istennek nem csak én nézem ezt rossz szemmel, és mázlim van, mert anyósom emiatt (is) minket jobban kedvel.Anyagilag mi fejlõdünk, még ha nem is látványosan, de legfontosabb h békességben élünk.Írigység mindig is lesz, de nem mutatjuk, végülis nem vezet sehová.
2015. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagybátyámékra. Ők is az a kategória, amit te leírtál a tesódékra.

Mondjuk mi is tök jól élünk, de azért ők évente 5x járnak külföldre, mi csak 2x pl.

Meg nekik futja 200 nm-es villára, mi örülünk ha veszünk egy 70 nm-es lakást.

De végülis annyira nem érdekel a dolog, nem fogok ezen kattogni, csak jó nekik, ennyi.

2015. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!