Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Azért miért én vagyok a...

Azért miért én vagyok a hibás, hogy a mama nekem több mindent ad mint az öcsémnek?

Figyelt kérdés

Anya engem hibáztat, hogy milyen vagyok ès èn ezt hogy hagyhatom, hogy a mama nekem több mindent ad mint az öcsèmnek.

Most pèldául azon akadt ki, hogy a szülinapomra 5ezer ftal többet kaptam mint ő.

Viszont abba nem gondol bele, hogy ök meg az öcsèmnek adnak többet mint nekem

.

Nem gondolom, hogy emiatt èn lennèk a hibás.


2015. aug. 19. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jóanyád sem teljesen kerek, ha ezért téged hibáztat.
2015. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok anyummal
2015. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a szülinapom, a névnapom, meg a húsvét általában egy rakáson van. Én mindig annyit kaptam locsolkodáskor, mint bátyám, inkl. szülinap+névnap. Bátyám aztán névnapjára is, meg szülinapjára is kapott, azaz a karácsonyt leszámítva az éves nettó árbevétele háromszorosa volt az enyémnek. Igaz karácsonyra is mindig sokkal komolyabb dolgot kapott, mert ugye nagyobb. Amikor én dömpert kaptam, ő biciklit, amikor ő babettát kapott, én elörököltem a biciklijét, de ajándék gyanánt apám lefestette, meg kaptam még pár vackot. Pedig mindig én voltam a jobb tanuló, mégis mindig mindenből bátyám kapta a nagyobbat, jobbat, neki segítettek anyámék a családalapításban, én lósz@rt se kaptam, de cserébe most meg én tartom el a leszázalékolt édesanyánkat... Én utáltam bátyámat emiatt.
2015. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

jaj te szegény mert téged éheztetek, megtagadták a siminkészletet, a márkás cucot.... juj juj juj te szegény mostoha gyerek

önző kis pi'a vagy

2015. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, nem a bátyádat kellene emiatt utálni, hanem az anyádat, az eltartását meg mellőzni kell. Költsd magadra azt az összeget, és nyomd az anyátokat oda, ahova a szeretetét és a pénzét pakolta egész életetekben.
2015. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úristen... Èdes testvèrek vagyunk.
2015. aug. 20. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, mennyire aktuális még, vagy megnézed-e még egyáltalán, de ha anyukád még egyszer ilyet mond, válaszold azt, hogy oké, szólsz neki, hogy próbáljon egyenlően adni, mert neked vetik a szemedre, de itt ragadod meg az alkalmat, hogy megkérd őket, ők is legyenek igazságosak, mert számodra bántó, hogy az öcséd mindig többet kap.

Higgadtan, kulturáltan, nem kell ezt túlragozni.

2016. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!