Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elfogadnátok tőle újra?

Elfogadnátok tőle újra?

Figyelt kérdés

A bátyám 26 éves én 18 éves lány vagyok.Pár hónapja elejtettem a telefonomat teljesen tönkre ment. A barátom (akivel rühellik egymást) adott nekem egyet ami az övé volt,régi. Nagy nehezen elfogadtam.Amikor ezt a bátyám megtudta vett nekem egy vadi újat és visszaadatta velem "merthogy a barátom később biztos visszakérnél egy vitánál" (soha nem kérte,de visszaadtam).

Nagyon rosszul esett neki mivel ő azt nekem adta..


A napokban a bátyámmal vitáztam és egyből elkérte a telefont,hogy adjam neki vissza mert elfogja adni ahogy a gépemet is..Azóta sem kért bocsánatot...



2015. aug. 25. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitől kell újra elfogadni és miért kellene a bátyádnak bocsánatot kérnie?
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a bátyám kérte el tőlem egy vita közben azt amit ő vett nekem... a barátomat mocskolta be,hogy adjam vissza amit ő adott mert tuti elfogja kérni...de ő kérte el tőlem nem a barátom..
2015. aug. 25. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál belőle, hogy ki-milyen ember, és kinek-mennyire adj a szavára. A tesód korát meghazudtolóan gyerekes. Ne engedj beleszólást a magánéletedbe! Nem tartozik rá! Semmi! Sem a telefonod, sem a barátod, sem semmi! N32
2015. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönööm utolsó:)
2015. aug. 25. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A tesóddal mikor összevesztetek és visszakérte az új telót, akkor erről vitáztatok vagy ebben a témában, ha igen, akkor beszéld meg vele. Biztos érthető, hogy próbál téged óvni, hogy ne legyél pasitól függve. Ő mpedig mégis a tesód... Ha viszont tök más témában tök más okból kifolyólag (pl. veszekedtetek a tv távirányítóján) akkor ne kérj bocsánatot. NÍeki kell...


Viszont nyithatsz felé ha rendbe akarod hozni.

Én megértem a bátyád. Bár kicsit gyerekes viselkedés volt a részéről plána hogy 26...

2015. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tesód magából indult ki, mikor azt feltételezte, hogy a barátod úgyis visszakéri. TE meg sajnos hallgattál rá, így jártál. A barátodtól ne kérd el újra, legfeljebb, ha magától felajánlja. (egy bocsánatkérés keretében, amiért nem bíztál benne)

A tesódnak meg ezentúl ennyire hihetsz. Legalább kiderült.

26 évesen tényleg érettebben is gondolkodhatna.

2015. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A testvéred egy iszonyatosan bunkó ember! Ajándékot soha nem kérünk vissza, kivéve esetleg családi ékszert váláskor, de az ritka. Te meg hülye voltál, hogy visszaadtad. A leírásod alapján, a testvéred, egy aljaember, a barátod viszont normálisnak tűnik. Ha a barátod újra felajánlja a telefont fogadd el, de kérj tőle bocsánatot a fent vázolt cirkuszért.
2015. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!