Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a legkomolyabb dolog ami...

Mi a legkomolyabb dolog ami történhet a 14 éves öcsémmel egy discoba?

Figyelt kérdés
Először menne, és a haverjaival. Járnak oda fiatalabbak is, átlagban olyan 16 évesek. Lehet olyan, hogy bajba kerül, esetleg rámásznak lányok? Kérlek segítsetek.

2015. aug. 29. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Inkább majd berúg. Remélhetőleg nem ajánlanak neki drogot.
2015. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Készítsd fel előtte, hogy milyen veszélyek leselkedhetnek rá, mitől óvja magát. És ha balhé is van, attól inkább tartózkodjon.
2015. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Megdugják.

És ez nem vicc.

2015. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem köt bele egy húsz fős cigány családba, akkor magától nem lesz semmi baja. A veszélyek inkább a lányokra leselkednek, egy tejfölös szájú 14 éves fiúval senki nem akar szexuálisan közösülni, míg egy hasonló korú lánnyal kb mindenki. Tehát nem fogják bedrogozni, meg megerőszakolni.
2015. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagy barátu társasqg, kb 20 fővel mennek. Tehát szerintem is maximum a berúgás. Én szívem szerint nem enged em, mert féltem őt :-(
2015. aug. 29. 12:32
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Igazából én sem engedném. 14 évesen elég fiatal, váratnék még vele min 2 évet, hogy berúgjon. De gondolom ő is egy "de a haverjaim is." típus. Szóval csak remélheted, hogy a fejlődésben lévő szervezetére, nem lesz rossz hatással az alkohol.
2015. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd a jó oldalát! Teherbe nem fog esni!
2015. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmérgezés ,kirabolás (nagy társasággal megy akk. kicsi az esélye max ha egyedul megy haza) am.te hany eves vagy?
2015. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

"Lehet olyan, hogy bajba kerül, esetleg rámásznak lányok?"


Komolyan bajként van elkönyvelve, ha egy kamasz srácra rámászik egy lány? Ne légy nevetséges.


Ettől függetlenül nem biztos, hogy elengedném, mert még elég fiatal.

2015. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy csak abból igyon amit előtte bontottak ki, ne hagyja őrizetlenül az italát. Bár bedrogozni általában a lányokat szokták, de azért jobb az óvatosság. Ja meg, hogy az értékeire vigyázzon, az iphone 6+t meg a nem tudom mit nem muszáj elvinni. Meg ne igyon össze vissza mindent, mert másnap igencsak megbánja
2015. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!