Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legérdekesebb,...

Mi volt a legérdekesebb, legkomolyabb, legemlékezetesebb dolog, amit autózás közben átéltetek, illetve láttatok?

Figyelt kérdés
Lehet baleset, ámokfutó idióta autós, kötekedő barmok, bármi!

2012. júl. 9. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ez egy baleset & idióta autós történet, jó rövid, de azért leírom.. Egy piros Skoda Fabiát találtunk felkanyarodva a fára, mi és a mögöttünk haladó autós egyből meg is álltunk, de elég "szépen" visszautasította a segítséget. azért kíváncsi lennék hogy mi lett vele és a kocsiával..
2012. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

2+2 sáv, főútvonal, középen dupla záróvonal. Szélsőben 40 körül caplat egy ponyvás kisteher, én a belsőben, nem sokkal a hátsó kereke mögött.

Mindenféle köszönés, irányjelzés, egyéb nélkülegy pillanat alatt bevágódik a sávomba, nálam kis csikorgás. Visszatalál a sávjába, majd megismétli az egészet, de úgy, hogy 2/3 részben már a szembe sávba is átvágódik.

Szemben busz.

Az is csikorog.

Tag megint visszatalál a sávjába, ahonnan semmiféle forgalmi helyzet nem indokolta a hirtelen sávváltásait (előtte senki, biciklusta a közelben se, kátyú, fedlaphiányos csatorna nuku, stb.)


Lámpánál megálltunk, bekopogtam hozzá megérdeklődni, hogy mégis, hogyan tervezte ezt a merényletet? Ha meg akar ölni, akkor egyszerűbb ugyanis, ha egy sörétessel közvetlenül fejbe lő, úgy hatásosabb...

...hát elmagyarázta: sehogy nem képzelte, mivel "csak" a cigarettáját ejtette le, és utána hajolt. Kétszer. A busz azért feltűnt neki. Én egy 500-as túramotoron ültem.


Másik szitu: 2 sáv 3-ba nyílik: jobb megy egyenesen, középső egyenes _és_ balra kanyarodó, bal szélső pedig csak bal. Én a középsőben haladok, mivel balra lesz majd dolgom. Index kint, fordulnék. A tett halála az okos skodás, az én halálom viszont egy idióta bmv-s volt majdnem, aki úgy döntött, hogy a bal sávból az orrom előtt inkább átvonulna a jobb szélsőbe. Kanyar előtt ~4 méterrel. Szinte hiába is kockáztam a gumit, gyakorlatilag csak a szerencsén múlt, hogy _volt_ 10cm a segge és a kerekem között. Szintén motoron.

2012. júl. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(mielőtt valaki belekötne a "bmv"-be, jelezem, hogy nem elírás. A tagnak tényleg bmv-vel kellene közlekednie: Busz, Metró, Villamos.)
2012. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
mikor tanultam vezetni az oktatom hagyta hogy mennyek városon kívül 140 km/h-val.
2012. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Horvátországban mentünk kocsival, és kb. 200-zal elhúzott mellettünk egy motorkerékpáros. Olyan 40 km múlva épp egy nyerges kamion alól halászták ki a darabjait.
2012. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Hat az utolso az kellemes...Bohonyere vittunk egy betakaritogepet, en voltam a felvezeto...hat a kanyargos utszakaszon a draga Ladas elvtars ugy gondolta megelozi a Gepcsodat...persze arra nem gondolt hogy szembe is jonnek, sot a kombajn elott En is ott vagyok...Az elso kerek majdnem bedaralta a vonohorgot es vele egyutt az autot is. Masik esete estenkent a traktort korbe kellet vinni az epulet korul az egyik parkolohelyrol a masikra, egyik este pont jott a kuncsaft es latja hogy ott a traktor. Kerdezi hogy ki vezette, Mondom en. Akkor mondta hogy Ne 2 kereken forduljak vele, mert kicsit veszelyes...Nekem fel sem Tunt....
2012. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem csak annyi volt, hogy olyan 7-8 éve télen ömlő hóesésben, kb 20-30 m-es látótáv mellett, -10 fokban, mikor az utat alig lehetett látni hogy merre megy és hol kezdődik a szántóföld, egy balos kanyarban kisodródtam. De szerencsére egy út széli hókupac megfogta az autót. Az autó jobb oldala kb 3-4 centire állt meg egy út széli villanyoszloptól.

Egy karcolás nélkül úsztam meg én is meg az autó is. De azért elég nagy volt az ijedtség.


Mikor meg tanultam vezetni, az oktatóm már nyugdíjas korú volt és olyan volt hogy elaludt mellettem. Ez még nem lett volna baj, csakhogy amikor álmából felriadt mindig nyomott egy padlóféket. Az nem volt kellemes. Soha nem tudhattam mikor csinálja megint. Körülöttem meg néztek, hogy most mi van, minek vészfékezek.

2012. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Kamionnal mentem az autópályán, mellettem a belső sávba lévő autóban az anyósülésen, egy csaj szoknyában bugyi nélkül. A szoknya felhajtva csutkára, az egyik lába fenn a műszerfalon, a másik lába kinn a tükrön. A menetszél meg borzolta a muffján a szőrt, mert jó bundás volt neki. A csaj meg néz föl rám és mosolyog. Volt belátás rendesen, akkora volt, mint egy svájcisapka kifordítva.
2012. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!