Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a legkomolyabb dolog ami...

Mi a legkomolyabb dolog ami történhet a 14 éves öcsémmel egy discoba?

Figyelt kérdés
Először menne, és a haverjaival. Járnak oda fiatalabbak is, átlagban olyan 16 évesek. Lehet olyan, hogy bajba kerül, esetleg rámásznak lányok? Kérlek segítsetek.

2015. aug. 29. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A legkomolyabb ami történhet vele: bedrogozik, berúg, kirabolják, elhagyja a telefonját/pénztárcáját/kulcsát, bunyóba keveredik...kb. ennyi de valószínűleg semmi nem lesz max. többet iszik a kelleténél (amúgy tényleg elég fiatal)
2015. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha rámásznak a csajok az nem gond :D Ha nem verekedős, akkor nem lesz bunyó se. A piára meg figyelnie kell, nehogy valamit beletegyenek. De a fiúknak ált-ban nincs gondjuk a discoban. Az még mindig sajnos a lányokra veszélyes.
2015. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
20 fős társasággal megy, nem lesz semmi baja. Mondjuk a szüleitek helyében nem engedném, csak 14 éves, fiatal ehhez. Hazajövetel lehet problémásabb ha esetleg egyedül marad, kirabolhatják, ha jó telefonja van. Verekedés is csak akkor adott, ha elkeveredik a társaságtól, 20 emberrel nem kezd el búnyózni semmilyen társaság. Ha meg rámászik egy lány (14 évesre :) muhaha) akkor örüljön neki, de nagyon. Egyébként be sem engedhetik hivatalosan, szóval lehet, hogy már a bejutással is gondok lesznek, alkoholt sem adhatnak neki, bár nyilván más piájába beleihat, bár ha a hely azért is felelős, akkor azt sem fogják engedni, komoly büntetések vannak a szórakozóhelyekre vonatkozóan.
2015. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Most őszintén, a legrosszabb, ami történhet vele, még ha nagyon kevés a valószínűsége is, az, hogy meghal (pl. belekötnek, aztán egy rossz mozdulattal fejbeverik). De ennek tényleg elég kicsi az esélye... főleg ha végig barátokkal marad, nem fogad el piát idegenektől, nem barátkozik nagyon össze totál vadidegenekkel, nem fogad el senkitől sem drogot, és nem issza le magát a sárga földig. Ha be van rúgva, akkor kb. a személyiségétől függ, hogy mennyire kerülhet bajba. Most őszintén, én nőként sem értem, hogy az miért baj, ha rámásznak a csajok... ha a haverjai társaságában van, akkor nem tudják megerőszakolni a lányok... max. kellemetlen, ha vmi nagyon ragacs típusú csaj ott lebzsel körülötte, aki neki nem tetszik, de ennyi.
2015. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miért írjátok ezeket, igaz, a lányokat könyebben erőszakolják meg, de viszont ha megnézitek, az eltűnt kamaszok nagy része fiú! Szóval nem úgy van az, hogy egy lánnyal bármi megtörténhet, egy fiúval meg semmi...
2015. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát a fiúkkal is sok minden történhet, de nem 20 fős társaságban. Egyébként én a fiamat jobban féltenem az éjszakában, mint a lányomat, nemi erőszak nincs sok, italba sem sokszor kevernek drogot, utcai bunyó viszont van rengeteg és ezeknek mindig a fiúk az áldozatai.
2015. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is jobban félteném a fiamat,mint a lányomat a verekedések miatt.Egyébként manapság egy fiút is simán megerőszakolhatnak,és a melegek szereik a friss húst.
2015. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 Én 34 éves vagyok és ennyi év alatt egyetlen ilyen esetről sem hallottam Magyarországon, pedig még olyan is volt, hogy több lány erőszakolt meg egy fiút. Mindkét kategória nagyon ritkán fordul elő. Ráadásul itthon a nemi erőszak benne van a hírekben, így is csak havi 1-2 esetről lehet hallani.
2015. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!