Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha nincs itthon...

Mit csináljak ha nincs itthon tesóm?

Figyelt kérdés
ma ment el kollégiumba és csak hétvégén jön haza és vele beszéltem meg minden probléámat vele szórakoztam mindent vele csináltam....és most hogy el megy egyedül leszek itthon mert a szülők dolgoznak...persze én is járok suliba csak az egész délutánom abba fog telni hogy tesóm képeit nézem és pityergek

2015. aug. 31. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nőj fel.
2015. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Így van.
2015. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Talán barátkozz oszt.társaiddal vagy mashol
2015. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Szokd meg.


A tesód él, nem halt meg, tudtok kommunikálni így is telón, neten. Meg tanulj, ha kell pluszban, járj valami sportra, foglald le magad.

2015. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Verd ki.
2015. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Hát én tudom mit érzel, hasonló a kapcsolatom a tesómmal.

Az öcsém és köztem csak 3 év a különbség, családi okok miatt mégis én neveltem, anyja helyett anyja voltam/vagyok. Kb 7-8 éves kora óta van így. Aztán amikor én tini lettem és haveroztam ő is a társaság része lett. Onnantól kezdve együtt buliztunk, mindent megbeszéltünk. Olyan mintha legjobb barátok lennénk, de ha kell akkor előjön belőlem az anyatigris. Ő ma már 19 éves, dolgozunk mindketten. Egy háztartásban élünk, de minden este egy cigi mellett átbeszéljük a napunkat. Megvan a saját társasága, nekem is az enyém. De közösen is 'bandázunk', szóval megmaradt ettől ez a haver-tesós kapcsolat.

Viszont most lenne nekem lehetőségem elköltöznöm párommal, de 200km-re tesómtól. Nem szeretném itt hagyni egyedül. De közben tudom, hogy nem lenne egyedül, nagyon jó barátai vannak. Itt szerintem inkább nekem nehezebb az elszakadás, hiszen hosszú évekig én gondoskodtam róla.


Szóval szerintem neked is jót tenne, ha találnál olyan barátot/barátokat akik mellett önmagad lehetsz. Ez nem könnyű, sőt...

Lehet, hogy szerelmet is könnyebb találni, mint őszinte barátokat.


22L

2015. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan ez van nálam is, csak az enyém külföldre költözött. Nem is a rokoni kapcsolat a fontos, hanem hogy ő a legjobb barátom és vele beszéltem meg mindent. Sajnos ez van, az első időszak nehéz utána megszokod, mást nem tehetsz. Előbb-utóbb úgy is szétsodor az élet titeket, ezért egyedül kell boldogulnod, attól még számíthatsz rá ugyan úgy. Csak nem 0-24-ben.
2015. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemjuteszembesemmi49 válasza:

A 3-al feljebbi válaszküldövel egyetertek- a kiverés nagyon sokat tud segiteni

de most komolyan, ez van nem tudsz mit tenni.

2016. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!