Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Köztetek és a testvéretek...

Köztetek és a testvéretek között hány év külömbség van?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és ma tudtam meg hogy jövõ májusba kitesom lesz..Hát egyfèlt jó mert nem leszek egyke de 13 év na...és nem váltak a szüleim el, így normálisan 13 év külömbség lesz.Köztetek hány év külömbség van?Hogy egyeztek?

2015. okt. 8. 19:49
1 2 3
 1/29 manó1235 ***** válasza:
Van 1 nővérem és 1 bátyám, nővérem 9 bányám 10 évvel idősebb mint én. :) Most vagyok 22, nekik már családjuk van, de szerintem attól függetlenül ugyan olyan jó a kapcsolatunk, mintha együtt élnénk. Nem számítanak az évek. :)
2015. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

Biztosan furcsa lesz elsőre, de ha megfogadsz egy tanácsot, ne érezd majd azt, hogy ő "letaszított a trónodról", hanem inkább segíts neki, és légy te a nagytesó, akire mindig számíthat! Így nagyon jó kapcsolatotok lehet majd :) Elsőre biztosan nagyon furcsa lesz a dolog, de szerintem hamar hozzá fogsz szokni. Minden életkorban lesznek dolgok, amik miatt idegesítőnek gondolhatod, de ezeken a korszakokon te is keresztülmentél. Ebből a nagy korkülönbségből könnyen lehetnek majd konfliktusaitok, de előnyei is lehetnek :)


Köztem és a testvéreim közt jóval kevesebb idő van, a nagyobbik húgom másfél évvel, a kisebbik pedig négy évvel fiatalabb nálam. Nagyon szeretjük egymást (most már mindannyian elég nagyok vagyunk, a legkisebb is 17 éves). Persze nem voltunk mindig jóban, de nagyon fontos a testvéri kapcsolat, használd ki! :)

2015. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Másfél, 4 és 10 évvel fiatalabbak nálam. Csak a középsővel vagyok jóban, de ez nálunk nem a korkülönbségen múlt.
2015. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, nővérem 32, bátyám 33, hugom 4 éves.
2015. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
8 évvel idősebb nővérem van. Mindketten bőven felnőttek vagyunk már, és nagyon jól megvagyunk egymással. Szüleink már nem élnek, így szülők helyett egymással beszéljük meg a bizalmas családi dolgainkat.
2015. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
0 ! Ikrek vagyunk 😀😃😄😀😃😄😀😃😄😀😃😄
2015. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
12/l
2015. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%

Akkor jöjjön az első kivétel. :D

Én vagyok a legnagyobb, hugom és köztem 1 év 3 hónap van.

Öcsém és köztem 5 év van.

Egyik se sok. :)

2015. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

Régebben az öcsém és köztem 4,5 év volt.

Amióta meghalt, ez folyamatosan változik. :-(

2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

4 évvel fiatalabb húgom van.

39/N


Egyébként amíg a tesód nem lesz kamasz, egymás mellet, kvázi egykeként fogtok élni, max. babusgatod majd, meg segítesz néha anyukádnak.

2015. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!