Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Köztetek és a testvéretek...

Köztetek és a testvéretek között hány év külömbség van?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és ma tudtam meg hogy jövõ májusba kitesom lesz..Hát egyfèlt jó mert nem leszek egyke de 13 év na...és nem váltak a szüleim el, így normálisan 13 év külömbség lesz.Köztetek hány év külömbség van?Hogy egyeztek?

2015. okt. 8. 19:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#19 -.- én is ebbe a házba lakom nekem is van jogom hozzászóláshoz.Ha meghalnak a szüleim én kell majd elttartsam (10èv múlva például) azèrt nekem is milyen jòl esik majd ugye ha éjjel Felkölt,és én is kell vigyázzak m,majd rá...na ezért nem akarom -.-
2015. okt. 10. 12:54
 22/29 anonim ***** válasza:
Én novemberben leszek 19, húgom pedig januárban 16, tehát 3 év korkülönbség van közöttünk. :)
2015. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Megértem a félelmeidet, de hidd el, egy kisbaba rengeteg örömöt is tud okozni. Sőt, ha megszületik és megszereted, meglátod majd, hogy egy idő után oda nem adnád semmi pénzért, mert a szeretetével, a mosolyával, a tündéri gyámoltalanságával, illatával, egész lényével feledtetni tudja az összes kényelmetlenséget, amit a létével okoz. Ha már így alakult, próbáld meg szeretettel várni, hogy mindkettőtöknek öröm legyen, hogy van egy testvére.
2015. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem azért,de akkor sincs beleszolásod h legyen-e testvéred vagy sem!

Ez a szüleid döntése, gondolom nem kérdezték meg idegenektől,meg senkitől sem h te is legyél e vagy sem!

Amugymeg...szerinted ha lesz saját gyereked az nem kelt fel éjjel?!Nem minden kisbaba olyan h nem alussza át az éjszakát!

Veled is voltak lesznek problémák,ami normális dolog!!

2015. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Másik dolog,abban a házban élsz igen..de te fizeted a rezsit,adsz bele bármilyen pénzt h fent tartsátok?!Gondolom nem...akkor meg kuss van
2015. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

S képzeld nálunk nem fiztetnek rezsit -.- és most csinálnak három + szobát és több mint fele az én pénzem.na de én nem veszekszem veled.

.mikor akrtam tesót nem kellett nekik most meg 13 év után mért ne.Hátha nem tudok miatta felkészülni a vizsgákra mint a barátnõm....élõ példa ... na meg a hasznos válaszokat köszönöm a haszontalanokat pedig nem :)

2015. okt. 10. 21:46
 27/29 anonim ***** válasza:

Még egyszer leírom: helyesen különbség.


Amúgy emberileg nullának tartalak a hozzászólásod alapján (mármint hogy nem akarod, hogy megszülessen a testvéred). Remélem, egy napon visszaolvassa ezt.

2015. okt. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kis lány vagy még ahhoz, hogy megérthetnéd, mi állhat a szüleid döntése mögött. Később, talán felnőttként lehet, hogy majd megismered - és remélhetőleg meg is érted - az okokat. Abban ne "ringasd" magad, hogy ha nem tanulsz jól, ráfoghatod, hogy a testvéred nem hagyott készülni, mert amíg van egy helyiség, ahova elhúzódhatsz tanulni, addig ezt az indokot senki nem fogja neked elhinni!
2015. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#24 okos vagy nagyon...mibõl gondolod, hogu nem távolitom el a kérdést?Vagy fogja tudni, hogy róla van szò...pff. Én nem azért nem akarom, hogy megszülessen mert nem kell,hanem azért mert tudom, hogy én is kell majd vigyázzak rája,hogt kevesebb idõm lesz ahoz, hogy csináljak azt amit SZERETEK,és itt ne mondjátok azt ,hogy lesz mert nem lesz tudom jól,mert akinek ilyen nagy külömbség van a ted

stvére között (5/6 szemèlyt is ismerek) sokròl lemondott.:( egyfélt igazad van na de engem is számba kell venni vagy csak én leszek a nagyobb tesó aki csak ott van neki?!:(

2015. okt. 11. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!