Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen népszerű a tesóm?

Miért ilyen népszerű a tesóm?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, a bátyám 20 éves. Már egy ideje csodálkozom a bátyámon, és nem értem a dolgot :D

Kinézet alapján, eléggé hasonlítunk bár ő picit magasabb. Meg neki fölhosszú szőke sérója van :D de nem ilyen menő, hanem ilyen.. nem is tudom :D nem lehet kategorizálni a haját. Tényleg nem menősködésből, de sokak szerint én helyesebb vagyok, mondjuk erre nem tudok mit mondani. Szerintem nem de mindegy :D viszont a természetünk totál más.. de olyan szinten, hogy néha el sem hiszem hogy a tesóm, mert senki nem ilyen a családban. Konkrétan egy bunkó... állandóan cseszeget, az egója az egekben, olyan szarkasztikus hogy elviselhetetlen. Szerintem ő az egyetlen ember aki még a legnyugodtabb embert is pillanatok alatt fel tudja húzni. Mindenkivel kötözködik, szerintem egy kamionnal is veszekedni tudna. Lányokkal nem ilyen durva, de a szarkazmusa ott is megmarad. Csodálkozom, hogy szóba állnak vele. Na de pont ez a fura. MINDENKI oda van érte. Az anyám rajong érte, vagyis hát vele jobban jóban van mint velem. Pedig én mindig kedves vagyok :D nem zavar, mert imádom a tesómat, de furcsállom, hogy őt jobban szeretik pedig konkrétan egy bunkó :D mindenkivel :D

és az a legszörnyűbb, hogy beszól, és nem tudok mit visszaszólni. Vagy ha néha néha visszaszólok, akkor meg végem van :D

De mondjuk nála jobb tesót nem tudok elképzelni. a Fura kapcsoaltunk ellenére is tudom, hogy bármit megtenne értem :D aztán lehet tévedek :D



2015. okt. 29. 20:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*félhosszú
2015. okt. 29. 20:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te vagy aranyosabb:D
2015. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi :D de ezt addig mondja mindenki, amíg em találkoznak vele..

bár rá kevésszer mondják, hogy aranyos :D :D

2015. okt. 29. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is te vagy a cukibb a leírásból. :D
2015. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok :) Köszönöm
2015. okt. 29. 20:56
 6/13 heloszia71 ***** válasza:
26%
Ugyes vagy, vegre lehet egy is siker elmenyed a tesod arnyekan kivul. Mert ez nem volt mas mint hogy magadat fenyezed.
2015. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyrt már én is észrevettem. Hogy aki tök bunkó, meg lekezelő másokkal, azért oda vannak, meg jóba akarnak vele lenni. Pl bátyám :D csak én lány vagyok. Ő is tök bunkó másokkal, meg feljebbvalónak teszi magát, mégis körülrajongják. Én arra gondoltam, hogy talán azért, mert az emberek szeretik az elérhetetken dolgokat. És ezzel az elutasító viselkedéssel azt éri el, hogy jóba akarnak vele lenni.

Fene se érti ezt.

Amúgy én nagyon nem csípem a bunkókat (tesóm persze más), szóval tuti, hogy téged jobban kedvelnélek! :) Ja, szerintem is aranyos vagy :D

2015. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

neked meg önbizalomhiányod van sajna


és általában mindn ember egy "erősebb" típoushoz szokott húzni

2015. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen, önbizalomhiányom van.. bár azért nem olyan durva :D Kedves utolsó előtti: akkor te átérzed a helyzetemet :) amúgy igen, lehet ez miatt van, hogy játszák az elérhetetlent aztán mindenki azért ácsingózik.

érdekes

2015. okt. 29. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nőkre egy domináns férfi (jóképű, magabiztos, sikeres) szemtelen, provokatív közeledése sokkal nagyobb hatást gyakorol, mint egy szolidabb férfi udvarias pitizése.


Egyébként tipikus, hogy egy idősebb fiú testvér mindig sokkal inkább lesz domináns természetű, mint fiatalabb öccse. Fiatalabbik akár önként, akár ráhatásra el szokta fogadni azt, hogy az idősebb a főnök, ami a fiatalabb önértékelését gyengíti, az idősebbét erősíti.

2015. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!