Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéretek van? Milyen...

Hány testvéretek van? Milyen neműek vagytok? Hány évesek vagytok? Milyen a kapcsolatotok? Mit szoktatok együtt csinálni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 19:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
2 húgom van, 14 és 19 évesek, Én 22 vagyok. Jó a kapcsolatunk, még mind a szüleinkkel élünk, gy nagyon sok időt töltünk együtt. Van, hogy csak dumálunk, sokat sorozatozunk, filmezünk, sütögetünk, vásárolunk.
2015. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2 testverem van. En 28 vagyok, hugom 26, ocsem 20 eves. Az ocsemmel nagyon jo a kapcsolatunk, ki is mutatjuk egymasnak, gyakran atolel, megpuszil stb. sokat hulyeskedunk, es mindig hozzam fordul tanacsert. Mar messze lakunk egymastol, igy csak ritkan talalkozunk, de olyankor minden olyan mint regen. A hugommal nem ilyen kozeli a kapcsolatunk, nem olelkezunk, puszit is max akkor adunk egymasnak, ha van valami konkret esemeny pl. szulinapi ajandek atadasa. Idonkent el tudunk beszelgetni, de gyakran vitaba megy at. Mar kiskorunkban is mindig csak veszekedtunk, ez sajnos megmaradt.
2015. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Két testvérem van.

Van egy öcsém, egy húgom, én is lány vagyok.

Öcsém 15, húgom 6, én 17 éves vagyok.

Öcsémmel a kapcsolatom sokat javult, kiskorunkban sokat veszekedtünk, de sose voltunk kimondottan rosszban. Húgom nagyon hisztis, de ha épp olyan kedve van, akkor imádjuk egymást. Ez igaz a húgom és öcsém kapcsolatára is.

Öcsémmel számítógépes játékokat játszunk, beszélgetünk. Húgommal legozunk, szerepjátékokat játszunk, mesét nézünk, párszor elmegyünk sétálni, ahova néha az öcsém is velünk tart.

2015. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
5 testvérem van. Növérem 20 éves,bátyàm 18 éves,én 15 éves lány,öcsém 13 éves húgaim 10 évesek.Jó a kapcsolatunk sokat sétálunk és filmet nézünk együtt
2015. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!