Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan van kiakadva rám a...

Jogosan van kiakadva rám a bátyám, amiért megkértem a terhes feleségét néhány dologra?

Figyelt kérdés

Ők Budapesten élnek, mi egy kis faluban. Vettem neten pár dolgot karácsonyra és kinéztem még párat, ami olyan boltban kapható ami nincs a közelünkben. Mivel a felesége nem dolgozik, megkértem hogy menjen el értük.


A bátyám ma felhívott, hogy miért ugráltatom a terhes feleségét, ha valami bajom van hívjam őt. Mondtam neki, hogy mivel ő dolgozik, a felesége meg otthon van, ezért merészeltem őt megkérni. Ezen jól összevesztünk.


Most nekem kéne bocsánatot kérnem? Tényleg ekkora kérés egy terhes nőtől hogy elmenjen néhány boltba? Vagy ha igen, miért nem mondta meg?


2015. nov. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Milyen viszonyban vagy a sógórnőddel, hány hónapos, hogy viseli a babavárást...
2015. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ miért és hova?

A szomszéd utcába egy sapkáért vagy a város másik végébe BKV-n másfél órát zötykölődve egy plazma tévéért?

Illetve fontos lenne még tudni, hogy minden rendben van-e az egészségével? PL. vannak olyan veszélyeztetett terhesek, akik max pisilni kelhetnek fel, mert korán elkezdett nyílni a méhszáj és nagyon vigyázni kel.

2015. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Azért nem én mentem, mert 250 km. Sajnos vannak üzletek, amik csak Budapesten és pár nagyvárosban vannak jelen.

Jó a kapcsolatunk, legalábbis eddig úgy tudtam.

Van kocsijuk, de a belvárosban élnek, minden ott van a seggükben.

Ha jól emlékszem, 30-32 hetes.

2015. nov. 14. 14:06
 4/42 anonim ***** válasza:
53%

1. A terhesség nem betegség, hanem egy állapot.

2. Igen, vannak veszélyeztetett kismamák, de A TÖBBSÉGÜK NEM AZ

3. Ha veszélyeztetett terhes lenne azt tudná a kérdezőbis, és nyílván nem őt kérte volna meg rá.


Nem jogosan. Ha a második gyerek jön mi lesz velük? A nagyobb gyereknek a terhesség ideje alatt hozzá sem szabad majd érnie az anyjához nehogy baja legyen? Vagy majd hazamegy 3 (csak egy példa) évesen az oviból egyedül?

2015. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
51%

30. het folott van?? En is elkuldtelek volna a nathasba.

Rendeld meg neten vagy vegyed azt ami nalad van, ne ugraltass masokat!

2015. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Ha a feleségének nem esett nehezére, akkor okés. De gondolom, ő mondta a férjének, hogy ez neki sok, nem a férje találta ki magától.

Egyébként mennyi mindenre kérted meg? Nekem nem derült ki. Oké, ha egy-két üzletbe elmegy. De ha mondjuk 10 különböző dolgot találtál ki különböző helyeken, az szerintem durva, akkor is ha valaki nem terhes, nem azért van, hogy neked ugráljon.

2015. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%

"Van kocsijuk, de a belvárosban élnek, minden ott van a seggükben. "

Hát ezzel kb elmondtál magadról mindent... Én is elküldtelek volna a sunyiba. Egyébként mindent meg lehet rendelni neten is, ki is viszik egész az ajtód elé, szóval neked is ott lesz a seggedben.

2015. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

Oké, a terhesség nem betegség, de!

"Vettem neten pár dolgot karácsonyra és kinéztem még párat,"

azaz, ahogy a kérdező szavaiból kiveszem, nem egy dolgot kellene elhoznia valahonnan, hanem több cuccért kellene elmennie. Azt sem tudjuk, mennyire nehéz...

Nem vagyok cukorbaba, terhesség előtt 10 napig dolgoztam is - jó, nem fizikai munkát - de szerintem az lett volna a minimum a kérdezőtől, hogy vásárlás ELŐTT megkérdezze a kismamát, el tudná-e hozni, megkérheti-e rá? Legalábbis jobb helyeken így szokás... :-)

2015. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
43%

A terhes nőnek van szája, szerintem simán megtudta volna mondani neked, hogy "bocs, nem vagyok olyan állapotban" vagy "majd szólok a páromnak/bátyádnak és ő elhozza". Miért a bátyádnak sírt, hogy szívességet tett neked? Ha nem bírja a sétát miért nem szólt rögtön?


Voltam terhes, és nem tört le a derekam attól, ha elkellet mennem pár boltba vásárolni.


Szerintem nincs igaza a bátyádnak.

2015. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Összesen 7 dolog volt: 4 egy helyen, 3 másik különböző boltokban, de van olyan pláza ahol mind a 3 bolt van. Tehát összesen 2 helyre kellett volna mennie.


Ha mindent itthonra rendelek, akkor egy kisebb vagyont kell fizetni postaköltségként.

2015. nov. 14. 15:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!