Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan van kiakadva rám a...

Jogosan van kiakadva rám a bátyám, amiért megkértem a terhes feleségét néhány dologra?

Figyelt kérdés

Ők Budapesten élnek, mi egy kis faluban. Vettem neten pár dolgot karácsonyra és kinéztem még párat, ami olyan boltban kapható ami nincs a közelünkben. Mivel a felesége nem dolgozik, megkértem hogy menjen el értük.


A bátyám ma felhívott, hogy miért ugráltatom a terhes feleségét, ha valami bajom van hívjam őt. Mondtam neki, hogy mivel ő dolgozik, a felesége meg otthon van, ezért merészeltem őt megkérni. Ezen jól összevesztünk.


Most nekem kéne bocsánatot kérnem? Tényleg ekkora kérés egy terhes nőtől hogy elmenjen néhány boltba? Vagy ha igen, miért nem mondta meg?


2015. nov. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
36%

"Egyszerűen annyi, hogy kész tények elé lett állítva a sógornő, akiről a kérdező azt se tudja pontosan, hány hetes terhes (30-32?), veszélyeztetett-e, csak abból indul ki, hogy belvárosban lakik, "minden a s.ggében van"


1. Nem kész tények elé lett állítva, hogy márpedig elhozod, hanem MEGKÉRTE RÁ


2.Ha veszélyeztetett lenne, arról az egész család tudna, és nem titkolnák el, merthogy "nem tartozik rájuk" hidd el nekem :)


3. Ha ez böki a csőrödet akkor átfogalmazom a lelki békéd érdekében: a belvárosban lakik, így a két adott helyszín könnyen és gyorsan megközelíthető lett volna a számára.

2015. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
60%

a terhes nő cipekedjen neked eszedél vagy...

meg milyen jogon osztod te be az ő idejét

intézd te a saját dolgaidat elképesztő....

2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom nem 40 kg-t kellett volna elvinnie az autóig...


Ez egy egyszeri alkalom lett volna, nem a hátralevő idejének betáblázásáról.


Igen, eszemnél vagyok.

2015. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
15%

A kérdésnek erős kamu szaga van.

Igaz, A kérdező ügyesen kamuzik, na de emberek? Ti nem vettétek észre, hogy ez a kérdés a Ti összeugrasztásotokra szolgál?

2015. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
74%

"Tényleg ekkora kérés egy terhes nőtől hogy elmenjen néhány boltba?"


Tényleg ekkora probléma pár ezer forint szállítási költséget kifizetni? Basszus, ha nem telik rá, shoppingolj a helyi kínaiban.

2015. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk az sem derült ki a kérdésből, hogy miket kellett volna elhoznia. Nagyon nem mindegy, hogy bicikliről beszélünk vagy mondjuk egy gyűrűről. Vezet még egyáltalán? Mert az is lehet, hogy a nagy hasától már nem mer/nem tud. Amúgy ne haragudj, de én is a testvéreddel értek egyet. Én csak 14 hetes terhes vagyok, de egyszerűen nem tudok már annyit állni. Tegnap is elmentünk a férjemmel bevásárolni, körülbelül 1 órát voltunk el, de fél óra után úgy kapott el, mert elájultam. Nálam gyakran előfordul ájulás a terhesség miatt. Baromira nem örülnék ha valakinek el kéne mennem vásárolni, amikor magamnak sem tudom elintézni rendesen a dolgokat. A terhesség nem betegség, de tudomásul kell venni, hogy van aki jobban és van aki rosszabbul viseli.
2015. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem ertem az olyan hozzaallast, ami termeszeteesnek veszi hogy mas ugraljon nekem. Ugy kell szervezni az eletet, hogy szivessegkeresre ne, vagy csak a legindokoltabb esetben legyen szukseg.
2015. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
50%

Ez abszolút attól függ hogy hogyan viseli a terhességet.gondolom ha nem akart volna menni akkor megmondja hogy bocsi de nincs kedvem, vagy nem szeretnék mert már nem bírom úgy a mozgást, stb...

Szerintem a várandós nő érzi hogy hol a határ, és magát illetve a kicsit semmiképpen nem kockáztatná.

Ezért ha úgy döntött hogy elmegy, nem értem hogy mi a baj.

2015. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező stílusából lerí, hogy itt ő a h*lye. Mi az, hogy beköpött?

Talán ha 7 dolgot elhozott neked boltokból, akkor azt otthon lerakta és a bátyádnak is feltűnik, hogy ott van, Vagy rejtegesse is a te dolgaid vagy mit kellett volna tenni? vagy ezen mi beköpés, ha el is mondja, hogy elmentem ma erre-arra?

Lehetséges, hogy szimplán csak a bátyádnak nem tetszett a dolog.

De amúgy is egy bunkó vagy, a fogalmazásod stílusából üt.

Amúgy meg kb minden plázához metrózni kell, és hidd el, terhesen nagy hassal nem nagy öröm metrózni, nekem semmi bajom nem volt, de egyszer a metrón én is elájultam. De lehet ismer a sógornőd, hogy mekkora hiszti meg balhégép vagy és nem mert nemet mondani, nem akart vitát, inkább elment, mert ha nemet mondd, akkor jött volna a kérdés tőled kb így:


"Ekkora bunkó, hogy még erre se képes, ha megkérem. A bátyám felesége egész nap otthon ül, kismama, minden a segg*kbe van, de fel nem kelne, hogy nekem vásárolgasson. Ugye mekkora szemét?"

2015. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
88%

Mellesleg: Mondtad neki, hogy szupertitkos a dolog, hogy a bátyád nem tudhat róla?

Mert erősen azt érzem, hogy a bátyád neked nemet mondott elsőre, és utána a sógornőt támadtad be. Mert különben mi az, hogy beköpött? Beköpni a bűnösöket szokták, azaz te??

2015. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!