Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan van kiakadva rám a...

Jogosan van kiakadva rám a bátyám, amiért megkértem a terhes feleségét néhány dologra?

Figyelt kérdés

Ők Budapesten élnek, mi egy kis faluban. Vettem neten pár dolgot karácsonyra és kinéztem még párat, ami olyan boltban kapható ami nincs a közelünkben. Mivel a felesége nem dolgozik, megkértem hogy menjen el értük.


A bátyám ma felhívott, hogy miért ugráltatom a terhes feleségét, ha valami bajom van hívjam őt. Mondtam neki, hogy mivel ő dolgozik, a felesége meg otthon van, ezért merészeltem őt megkérni. Ezen jól összevesztünk.


Most nekem kéne bocsánatot kérnem? Tényleg ekkora kérés egy terhes nőtől hogy elmenjen néhány boltba? Vagy ha igen, miért nem mondta meg?


2015. nov. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
55%

Nem ismerjük a körülményeket,hogy milyen állapotban van a kismama,milyen hosszú utat kellett megtennie és mivel..Egy kismama is mozoghat,ha csak az orvos kényszerpihenóre nem ítéli.

Ha a kismama teljesen egészséges és szívesen tette ezt a szívességet,akkor az apuka kicsit túlreagálta a dolgokat.

Igaz,én sem szívesen mászkáltam egyedül a 30.hét után,és nem is olyan könnyû a Nagy pocakkal.Az ember ilyenkor nehezen mozog és hamar elfárad.

2017. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
78%
Előző, a kismama már nem terhes ;)
2017. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!