Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan van kiakadva rám a...

Jogosan van kiakadva rám a bátyám, amiért megkértem a terhes feleségét néhány dologra?

Figyelt kérdés

Ők Budapesten élnek, mi egy kis faluban. Vettem neten pár dolgot karácsonyra és kinéztem még párat, ami olyan boltban kapható ami nincs a közelünkben. Mivel a felesége nem dolgozik, megkértem hogy menjen el értük.


A bátyám ma felhívott, hogy miért ugráltatom a terhes feleségét, ha valami bajom van hívjam őt. Mondtam neki, hogy mivel ő dolgozik, a felesége meg otthon van, ezért merészeltem őt megkérni. Ezen jól összevesztünk.


Most nekem kéne bocsánatot kérnem? Tényleg ekkora kérés egy terhes nőtől hogy elmenjen néhány boltba? Vagy ha igen, miért nem mondta meg?


2015. nov. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
68%

az senkinek se jut eszébe, hogy a pasi félti a terhes feleségét? amúgy 30-32 hetes terhes.. utsó trimeszter...


A terhes feleség, itt valszeg simán nekiindult a dolgoknak, és a férje akadt ki a két nő hülyeségén. Hogy egyiknek sincs esze... Egyiknek hogy miért nem neten rendel, a másiknak meg hogy miért nem mondott nemet...

2015. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

De egyébként ha mondja, hogy nem érzi jól magát és nem megy el, kérjek meg mást, azt megértem. De nem ezt tette, hanem beköpött a bátyámnak.


Az pedig, hogy egy terhes nő táppénzen van... nos, ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy eü-i gondja van.

2015. nov. 14. 15:10
 13/42 anonim ***** válasza:
89%

Beköpött? Lehet, hogy csak elmesélte a férjének és ő lett morcos rád, nem? Egy normális házasságban szoktak ám az együttélő felek beszélgetni különféle dolgokról.

Az megy hogy mi baja lehet, azt te 250 km-ről nem tudod megítélni. Lehet, hogy egy csomó mindent nem kötnek az orrodre, mert semmi közöd hozzá.

2015. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%

"Ha mindent itthonra rendelek, akkor egy kisebb vagyont kell fizetni postaköltségként."

Mert így? Leteleportálnak hozzád a cuccok? Vagy szerinted a benzin ingyen van?

2015. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
18%
Megértelek kérdező, én is az egyenes embereket szeretem, akik megmondják, ha valami nem tetszik. Ebben a helyzetben annyit kellett volna mondania, hogy ne haragudj, nem fog menni. Ehelyett a testvérednek panaszkodott. Tanulság: többet ne kérd meg egyiküket se semmire.
2015. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk hozzájuk, akkor elhozzuk.
2015. nov. 14. 15:57
 17/42 anonim ***** válasza:
80%
Miert nem na mentetek ha nar ugyis utaztok es mentel te el a cuccokert... ez a sztori egyre inkabb a hogy kosd a tesodba meg a felesegebe szagu....
2015. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Ha holnap úgyis mentek fel, miért nem vásároltatok be akkor? Most már tényleg nem értem a logikát.

Ha meglátogatni őket nem fáj, akkor ugyanabban a városban bevásárolni sem fog. Egybe kellett volna kötni a kettőt.

2015. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt én sem értem, ha úgy is mentek, akkor miért nem Te magad vásároltál be? Az üzletek késő estig nyitva vannak általában. És még mindig nem tudjuk, hogy mit szerettél volna elhozatni. A terhesség valóban nem betegség, de egy harmincegynehány hetes várandóst már bizony elfáraszt egy ide-oda rohangálós bevásárlás, mert gondolom azért van más dolga is a vásárláson kívül. És én sem értek egyet azzal, hogy beköpéssel vádolt a nőt, hiszen ez egyáltalán nem biztos. Én a helyedben ilyenen nem vitáznék, nem hiányzik egy családban az, hogy hülyeségekből nem beszélek veled évekig legyen. Mondd meg a csajnak, hogy ne haragudjon, ha ezzel terhet tettél rá, de megkéred, hogy ha ez gondot okoz, akkor máskor őszintén mondja meg, mert megérted és akkor megoldod máshogy. Természetesen megértem, hogy nem akartál semmi rosszat, ez most rosszul sült el és tesód is picit túl reagálta a dolgot. Tudod, a vitákhoz több ember kell. Kívánom, hogy békésen rendezzétek a dolgot és minden rendbe legyen!
2015. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
23%

1. sógornőnek van szája, tudott volna nemet mondani

2. a terhesség nem betegség

2015. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!