Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az, hogy a 3 gyereke...

Miért van az, hogy a 3 gyerekes testverem sokkal szebb, vekonyabb, jobb haziasszony mint en?

Figyelt kérdés
Raadasul mi egy kisebb lakasban lakunk, egy gyerekunk van csak. Hozza jar heti 1x fixen egy takaritono, eleinte azt hittem itt a titok, de nem, mert az, hogy o hetente 1x letorli a port es kivasal, nem igazan akkora segitseg, mert a gyerekek utan minden nap porszivozik, felmos, foz, mos, mosogat. Egyszeruen nem fogy el az energiaja es allandoan csinalja, csinalja. Kondizik, edz, foz, fodraszhoz jar, kozmetikushoz, locsolja a kertet, hazit is a legnagyobbal, a ferjevel is boldogok. Tegnap atjott, hozott gyrekruhakat a kislanyomnak, amiket az o kislanya kinott. Belott haj, magassarku, smink, ekszerek, jo illat, magassarku. En meg ott alltam legozelekezett poloban, mackonadragban, lofarokba fogott kocos hajjal. Lehet csak en vagyok bena. Kicsit irigy vagyok ra bevallom. Raadasul nem hogy foz minden nap, de sokkal, de sokkal jobban mint en valaha. Kertem mar tole tanacsot, itt volt egy napra, segitett kitakaritani, ugy, hogy a 3 gyerekebol 2 vele volt, es olyan flottul csinalt mindent, keptelen vagyok lepest tartani vele. A nappalijuk akkora mint a mi lakasunk, es meg jo sok szoba van es ragyog minden. A a lanyomnal kissebb fia sokkal tobb szot tud, mjnt az enyem, ugyesebb a jatekokban, gyorsabb a reakcioideje, szoval meg ok sincsenek elhanyagolva.
2015. aug. 2. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Itt az idő,hogy példát vegyél róla.Ne irigykedj,hanem emeld fel a popsid,kezdj el edzeni,adni magadra.Neked is sikerülni fog!
2015. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak hozzáállás kérdése.

A sporttól pl pont, hogy több energiád lesz, még ha el is fáradsz tőle.

2015. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja,és ami a legfontosabb,ő belül is boldog,ez sugárzik ki.Te eleve irigy vagy,nem vagy jelenleg boldog,más belső lelki gondjaid is lehetnek.Először azokat oldd meg,küzdd le,és utána jöhet a külső tatarozás.
2015. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Irigykedés helyett vegyél róla példát mondjuk.


Ha te is olyan szorgalmas lennél, nem csak otthon, hanem a munkádban is, mint ő, talán neked is jobban menne.

2015. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

kérdezd meg tőle, hogy hogy csinálja. hogy van ennyi mindenre ideje.

a gyerekeket semmiképp se hasonlítsd össze, mert mindenki másképp fejlődik. nekem van két 6-7 év körüli unokatestvérem(egyik fiú a másik lány) és a kislány a korához képest sokkal komolyabb a fiúnál. idővel ez is fog majd változni.


Ami a főzést illeti én sem tudok valami sok kaját csinálni, de azok egész jók szoktak lenni. levesből csak gyümölcs levest csináltam eddig, másba nem nagyon fogtam bele, a húsokat tudom még többféleképp elkészíteni, de azt se tudom a végtelenségig variálni, sütni meg egyáltalán nem tudok(rossz a sütőnk, meg alapból nem akarnak úgy sikerülni mint a nagykönyvben). Azt tudod tenni, hogy elkéred a receptjeit és otthon megpróbálod elkészíteni azokat a kajákat. régen is így tanultak az emberek főzni. anyukától nagymamától vagy akitől éppen tudtak.


amúgy én se értem, hogy hogy van ennyi energiája. amúgy lehet az is a gond, hogy kicsit fásult vagy, hogy a tesónak "aranyélete" van, neked meg kisebbségi komplexusod.

2015. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még a testvérek sem egyformák, sem külsőre, sem lélekre nézve. Ő ilyen, te meg más.
2015. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Lehet te azt hiszed, tagyog minden, közben meg a hatalmas ház ott ragyog, ahol látszik, az kicsit eldugottabb részekről meg ne is beszéljünk. Ismerek én is ilyet, aki magáról hirdeti hogy "patika" tisztaság van nála, aztán saját szememmel láttam, hogy csak ott, ahol nagyon látszik. :) Ne legyél rá írigy, hidd el nem érdemes, sokan csak a látszatnak élnek, mutatják a külvilágnak a szépet, jót, és közben meg nincs rajtuk semmi írigyelni való.
2015. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es: nem mert ott a kérdezőnek van 3 gyereke és a csajnak meg egy se:) De igen, nekem is az a kedvenc kérdésem, a húsosat is olvastam és várom már a folytatást:)
2015. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"En meg ott alltam legozelekezett poloban, mackonadragban, lofarokba fogott kocos hajjal."

Hát akkor talán legyél egy kicsit igényesebb.

2015. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!