Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak a szüleimnek arról,...

Szóljak a szüleimnek arról, hogy az öcsém elvitte a mobilját titokban az iskolába?

Figyelt kérdés
4. osztályos az öcsém, a szüleim még nem engedik neki, hogy telefont vigyen az iskolába, csak itthon használhatja. Most jött haza és láttam, ahogy a szobában sunyiban kivette a táskából a telefont. Rákérdeztem, hogy elvitte-e a suliba, próbált hazudni, de aztán bevallotta, hogy elvitte. Még nem mondtam meg a szüleimnek, nem tudom, hogy egyáltalán megmondjam-e.
2015. szept. 3. 16:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
70%
Szerintem ne mondd meg,de beszélj az öcséddel h többet ne vigye.
2015. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Inkább a tesóddal beszélj.


Ne árulkodj, az se sokkal jobb annál, mint a tesód aki titokban vitte a telefont.

2015. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Felesleges elmondani, szerintem ne szíts veszekedést ha nem muszáj. Mondd meg tesódnak, hogyha még egyszer elviszi, akkor elmondod.
2015. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Azt hittem az ilyen kőkorszaki szülők egyre kevesebben vannak. De látom sajnos tévedtem. Ne spicliskedj! Mit szólnál, ha öcséd meg a te viselt dolgaidról számolna be? Az sokkal kellemetlenebb lenne.
2015. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ebbe kár beleszólnod. Egy egészséges kissrác mindig feszegeti a szülei által meghúzott határokat, amelyik meg nem az kreténné válik.
2015. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg ilyen életképtelen a mai generáció, hogy ilyen hétköznapi kérdéseket is itt kell megoldani?
2015. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem, ne mondd el, ne legyél egy árulkodó Júdás.

Ez nem akkora bűn, amivel mindenképpen foglalkozni kellene (ha drogozáson kapnád, azt persze el kellene mondani, az ő érdekében, de ez nem olyasmi).

2015. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Snitches get stitches
2015. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Neked miert lenne jobb attol hogy bekopod?
2015. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne mond el, igy a testvéri kapcsolatotok is csak szorosabb lesz.
2015. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!