Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéretek viselkedne így?

A testvéretek viselkedne így?

Figyelt kérdés

Nem akarom hosszúra húzni, próbálom röviden.

Rettentő szegény körülmények között nőttünk fel. Szerencsére vagy sajnos, (nem tudom) ezek miatt elég későn kezdtem érdeklődni a másik nem iránt.


18 múltam, amikor megtörtént a nagy dolog, de ez nem volt egy tartós kapcsolat.


23 évesen volt egy számomra nagy Ő, de nem az lett.

Teltek az évek, voltak rövidebb kapcsolataim, de 29 évesen találtam rá arra, akivel a mai napig együtt élek.


Egy albérletbe költöztünk, és a mai napig ott élünk. (most 35 vagyok)


A húgom nálam 2,5 évvel fiatalabb. Ő még a mai napig a szüleinknél lakik, (a szülők nem igényelnek folyamatos segítséget, tehát nem kell mindig ott legyen mellettük valaki)


A lényeg, hogy már többször felhozta, hogy miért nem költözök már haza.

??????????????


És innen indul a kérdésem.

Most csak szerintem természetes az, ha az ember a saját lábára áll, főleg ennyi idősen????


Megjegyezném, hogy a kicsi önkormányzati lakásban nem volna arra hely, hogy a páromat is oda költöztessem, amikor még a szülőknél laktam akkor is nagyon nagy volt a zsúfoltság.


Annyiszor de annyiszor próbáltam már a tesómmal megbeszélni, de ő úgy fogja fel, mintha egy férj-feleségek lennénk, és én elköltöztem volna X ideig, és várja, hogy vissza költözzek.


Ma küldött egy olyan e-mailt, hogy ebbe már belefáradt, mert tudja, hogy akármi is lesz én úgysem költözöm haza, és amúgy sem várna tárt karokkal otthon.


2015. dec. 21. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a tesód fejében valami nincs rendben...


Ezen nincs mit megbeszélni, ez az élet rendje, hogy az ember felnő, párt talál és elköltözik (sőt, ha nem talál párt, akkor is "illik" elköltözni egy bizonyos kor felett). Ha ezt a te testvéred komolyan nem fogja fel, akkor ott gondok vannak.


Felajánlhatod a segítséged, de a sértéseit ne vedd magadra, mert abszurdak.

2015. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnik, mintha valami megszállta volna vagy megbolondult volna.

Nem tudom, hogy neki mikor és milyen kapcsolatai vannak/voltak, mert sosem beszél róla, de tényleg kb. beteges a hozzáállása a dolgokhoz.

2015. dec. 21. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz! Lehet hogy szerelmes beléd. Valószínűleg kicsinálná a párod ha hazamennétek!(de nincs miért)

Lazíts!

2016. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!