Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti is igy tennétek tesóm...

Ti is igy tennétek tesóm helyében?

Figyelt kérdés

Van egy hugom,akit már tavaly márc. ota nem láttam,kint van kulfoldon.Született egy kidfiam,ako 20 hónapos,tehát a hugom őt nrm ismeri...

1 hónapja elterveztük,hogy elmegyünk Ausztriába,3 napra.

Ma tesóm visdzamondta az utat,csak mert az újságokban azt olvasta,hogy 2 terroristák fogtak el abban a városban,ahova mentunk volna...

De mi a párommal es a kisfiunkkal nagyon szeretnénk menni,hogy tesóm megismerje a kisfiamat...

Most indultunk volna a hétvégén egyébként...


2015. dec. 21. 18:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tesóm félt minket,meg azzal magyarázkodik,h ha esetleg történne valami,akkor az az ő hibája lenne...

Azt mondta nekem,hogy tegyük át tavaszra a találkozást..de hát nem fogja fel,hogy akkor us lesznek terroristák,ahogy most is

2015. dec. 21. 18:19
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem egyáltalán nem butaság az aggodalma, nem biztonságos országok között utazni a jelenlegi világhelyzetben. Bármelyik járművön elhelyezhetnek valamit, nem kellene ennyire félvállról venni ezt és le legyinteni azzal, hogy mindig voltak/lesznek szélsőséges elemek. Ez egy csöppet más, tudod. Én harmadéves régészhallgató vagyok, Oroszországba mentünk volna az Urálhoz ásni,de a tanárunk is visszamondta, amíg nem rendeződnek a hidegháborús viszonyok.

Nem biztonságos jelenleg Európában utazgatni, de ahogy gondoljátok.

2015. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán értem. Ausztriában él a húgod? Akinek szeretnéd megmutatni a kisfiad? És egy másik tesód ellenzi ezt?
2015. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként Ausztria biztonságos ország. Gondolom, autóval mennétek, tehát még azt sem lehet mondani, hogy félni kell a repülőn, mert mostanában volt egy-két riasztás.

Sőt, 2.: én nemrég voltam Oroszországban is.

A hidegháborúnak már rég vége, ha esetleg nem tudnád :)

2015. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen ott él tesóm,de meggondolta magát,ő nrm akarja mégsem,h kiutazzunk.

Vonattal mennénk egyébként

2015. dec. 21. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Drága utolsó! :)


Hasonlat gyanánt használtam ezt a kifejezést,az arra az időszakra emlékeztető feszült helyzetre utaltam kis csillag :).


A történelem a korszakok tiszta átlátásáról, logikáról is szól, gyakorold egy kicsit okoska :).

2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarja, akkor fura lenne menni, hiszen hozzá mennétek. De elég fura.

Talán nem akar titeket látni?

Ha márciusban találkoztatok, akkor hogy hogy nem látta a fiad? Ha már 20 hónapos.

2015. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem akarja, hogy menjetek, akkor maradjatok otthon, abból semmi jó sem fog kisülni. Kéretlen vendégnek az ajtó előtt a helye!
2015. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet anyaGi gondja akkadt es ez miatt takarozik a "terroristákkal"

Bunkóság lenne rá erőszakolni magatokat.


Biztosan mas gondja van amit nen szivesen osztana meg veletek.

2015. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy a húgod miért nem jön akkor haza? Az oké, hogy kicsit túlfélt titeket,de akkor miért nem jön ő át?
2015. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!