Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem igazságtalan anya?

Csak szerintem igazságtalan anya?

Figyelt kérdés

a tesóm köhög és fáj a torka.

nos velem is ugyanez van.

de neki megengedte hogy ne kelljen óvodába menni nekem meg nem engedi hogy a suliból itthon maradjak.

tudom más az ovoda meg az iskola.

de szerintem akkor is igazságtalan nem?


2016. jan. 24. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mondd meg neki, hogy te sem szeretnéd megfertőzni az osztálytársaidat.


És persze tegyél meg mindent a jobbulásod érdekében. De így felelsleges iskolába menni, mert csak azt éred el, hogy 5 másik gyerek is elkapja...

2016. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Anyukádról meglesz a vélemény a szülők és tanárok körében, ha tényleg beteg vagy és azért is elküld, ne aggódj... amúgy meg suli csak holnap van, szóval lehet, addigra olyan lázban fetrengsz majd, hogy tuti nem enged el.
2016. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy nem tud veled otthon maradni, nehezen adnak neki szabit, ilyesmi.

Ettől függetlenül nagyon furcsa a viselkedése.

2016. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet nem olyan vészes a helyzet, ha egy kicsit köhögtem nekem is kellett iskolába mennem. A kisebbek viszont jóval könnyebben elkapnak mindent, az óvodás gyerekeknek nehezebb megmondani, hogy ne köhögjenek össze mindent, ne nyúlkáljanak egymás szájába, így érthető, hogy őt viszont nem viszi el. Te már tudsz vigyázni arra, hogy ne köhögj össze mindenkit magadkörül.
2016. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Igazságtalan, következetlen, és ostoba is. Ha az én gyerekem kapná el így a fertőzést, egy pert is megfontolnék egy olyan szülő ellen, aki tudván tudja, hogy beteg a gyereke, mégis elzavarja iskolába.
2016. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem igazsagtalan. Velem ugyanez van. Vagyis hat nem pontosan ugyanez,de nagyon hasonlo a helyzet.

16/L

2016. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor tartanak otthon ha lázas vagyok. Köhögés és torokfájás nem annyira súlyos tünet. Ha oviban kihagy valaki egy napot, nincs baj, mert nem hagy ki semmit. De egy iskolában minden nap új anyagot vesznek, amit el kell magyarázni, dolgozatok,felelések...
2016. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!