Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek kérjem el tőle a...

Szerintetek kérjem el tőle a fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Már hetek óta megszeretnék nézni egy filmet a gépen,de amikor végre szabad a gép akkor a fülhallgató foglalt. Vagy fordítva. A gép foglalt és a fülhallgató szabad. Hangszórón meg anyu miatt nem tudom megnézni, mert hülyét kap. Most az öcsémnél, aki ahol lehet betart nekem, van a füles. Ha elkérem tőle hisztériás rohamot kap és elkezd ordibálni:... Ti elkérnétek tőle bevállalva az ordibálást?

#fülhallgató #hisztériás öcsi
2016. jan. 25. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
El nem csipazom a zsarolast :) csak neha jobbnak latja az ember hagyni
2016. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elkérheted az öcsédtől, de ha hisztis akkor fix hogy üvöltözni fog. Esetleg anyukád elkérhetné tőle.

Vagy megnézhetnéd olyankor a filmet amikor anyud nem tartózkodik a szobában.

2016. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk nem értem,mi akadálya venni egy 500Ft-os fülhallgatót?Lehet nem hiperszuper,de filmet nézni elég.
2016. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor csináld pont ugyan ezt... amikor ő gépezne, akkor vedd el a fülest...stb... de amúgy 1000-2000 forintért lehet fülest venni, annyit azért csak össze lehet spórolni...

mondjuk én ha ordibál megspórolnám azzal, hogy egyszerűen elveszem...ha sokat pattog, akkor kap egy két sallert, aztán lenyugszik...

2016. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egyett...nem hiszem el h 1 fülhallgatótók van
2016. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Vedd el tole

16/L

2016. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egyet magadnak.

Már csak higiéniai okokból is. Nekem eszembe se jutna a párom fülhallgatóját használni. Hiába a párom, hiába szeretem, de ez akkor is -számomra- olyan személyes használati tárgy, mint a fogkefe.

2016. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem egy kínaiban fülhallgatót 100 ft-ért. Épp utazáson voltam, de véletlenül nem vittem magammal fülhallgatót, úgy gondoltam ez is megteszi. Azóta is használom néha, bőven jó.

Ennyi pénzed gondolom csak van.

2016. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-3 ezerért veszel egy fülest, az átlagos felhasználásra bőven jó lesz. Nem szólnék semmit, hisz sok haszna nem lenne.
2016. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!