Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám megakadályozni...

Hogy tudnám megakadályozni hogy az öcsém szekírozza az apámat?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég volt neki egy infarktusa,amire az öcsém viselkedése is hozzásegíthette. Állandóan molesztálja pénzkérésekkel. Amúgy dolgozik az öcsém nettó 200 at keres,de neki semmi pénz nem elég,olyan tipus hogy tovább nyújtózik ahogy a takarója ér.

A barátnőit havonta váltogatja,már apám sem veszi komolyan ha egy új nőt bemutat. 1 hónappal ezelőtt még egy másiknak akart 200 ezer forintos ékszerszettet venni természetesen apánktól próbÁl lejmolni rá pénzt,és ő hiába mondja nem,az öcsém ordít zeng a ház... Beszéltem az orvossal, SZIGORÚ STRESSZMENTESSÉGET írt elő,de az öcsém mellett ez lehetetlen. :(

Mit mondjak neki hogy kopjon le apánkról legalább most?


2016. febr. 8. 16:39
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem benne van a pakliban az is hogy a kérdező aggódik az apja egészségi állapota miatt, és ha a testvére nem jár nála sikerrel akkor megkéri közvetlen az apját ami még rosszabb a kérdező szemszögéből.

Nos igen hagyni kéne a francba az öcsédet, igazából ki kéne rakni vagy legalábbis elérni h tartsa el magát.

Szerintem most már nyugodtan te is felemelhetnéd a hangod, elég unalmas úgy elképzelni a helyzetet h mindenki kussol és csak ő kiabál. Neked lenne igazad csak nem vagy elég határozott, beszélj el vele amikor apukád nem hallhatja h kiabáltok egymással és mond el neki h fontosabb neked az apátok egészsége mint az ő csajai

2016. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!