Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom direkt tesz keresztbe...

Anyósom direkt tesz keresztbe és próbálja megakadályozni hogy külföldre menjek, menjünk? Össze meg vissza szerzi nekem a munkákat, miközben megmondtam hogy nem akarok itthon már dolgozni?

Figyelt kérdés
Megmondtam hogy belefáradtam már itt,nem érdekel az egész.1.5 hónap múlva megyek ki és jö utánam majd a menyasszonyom is.Elég volt hogy hugy..ért,sza..rért dolgozom itt és nem jutunk elöbbre.Én már félig nem itt vagyok és kifele orientálodom.Elég volt az itthoni munkamorálból és az egész hozzá állásból!Besokaltam!Megmondtam neki azt is,hogy ne szerezzen nekemmunkát,mert jobb szeretem magam intézni,nekem ez a beajánlós dolog soha nem jött be,mindig csak a bajom volt ezekkel a munkákkal.A másik dolog,hogy én már nem akarok itt maradni!Nem érzem jól itt magam.A munkárül nem is beszélve és a fízetésről.Nem motívál semmi már.Simán kihuznánk azt a 1.5 hónapot,nincs hitelünk,saját lakásunk van.Egyszerűen direkt arra játszik szerintem hogy keresztbe tegyen és véletlenül se menjünk el innen.Mi a véleményetek?Hallgassak magamra és ne foglalkozzak vele?
2014. szept. 19. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Semmi konkrétat nem írtál, hogyan is akadályoz a LEENDŐ anyósod.
2014. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pl azzal hogy megmondtam hogy nem akarok már itthon dolgozni és nem szeretem ha munkát szereznek,vagy is ha valaki által kerülök be valahova.Nekem ez soha nem működött!Arról nem beszélve,hogy titkon reménykedik hogy nem megyünk sehova és ha szerzi nekem itt a munkákat,akkor majd meggondolom magam.És ha nem vállalom be,akkor elmondhatja hogy egy lusta vagyok vagy semmirekellő.
2014. szept. 19. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt pár napja is kiìrtad. Elég ám, ha kiemeled.
2014. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Konkrét helyre, tuti munkára mész ki? Mi a végzettséged?
2014. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem sikerült beszélned a saját anyósoddal???

Félti a lányát. Érthető módon.

2 és fél hónap múlva mentek, múltkor még ezt írtad.

2014. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kint van már munkád vagy csak úgy kimentek és majd lesz valami? Anyósod hiába szerez neked munkát, ha nem akarod, nem fogadod el és kész. Ebben nincs semmi keresztbe tevés.... Nyilván valamilyen szinten érthető, hogy félti a lányát és nem szeretné, ha csak évente 1-2x láthatná. Valószínűleg ő így szeretne maradásra bírni titeket, de hát ezzel úgysem tud. Mit idegesíted magad ezen, ha nem ér el vele semmit úgysem?
2014. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért nem emelem ki,mert muszáj volt még egy regisztrációt csinálnom,valamiért nem engedett belépni.

Amúgy igen konkrét munkára megyek ki!Csak is úgy!

2.5-1.5 hónap között,a dátum még nem pontos!

Persze hogy lenne konkrét munkám,hülye azért nem vagyok hogy csak úgy elinduljak!

2014. szept. 19. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Én sem örülnék elmenne alányom,annak sem ha az unokámat is csak fényképről látnám.Ne gondold ott kint kolbászból van a kerítés,mindenki nem mehet ki mert itt olyan car.Amúgy neked nincs apád anyád?akiket csak úgy itt hagysz?ha neked nincs is kötödésed nekik lehet egymáshoz
2014. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Hagyjuk már ezt a kolbász kerítést!Tudom hogy nincs kolbászból!Mint az előző kérdésemben írtam már,a szállásomat és a kajámat állják!Szóval az itthoni bérem 4-szeresét fogom megkeresni,abból nagyon minimálisat kell majd költenem!
2014. szept. 19. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Szakadj már le a témáról, és ne írogasd ki huszonötödszörre is, jó?! Már vagy negyedszer olvasom a hisztidet és halálosan elegem van belőle!


Képtelen vagy nemet mondani? Amúgy meg nem neked kell beszélni anyóssal, hanem a feleségednek, mert az ő anyja!

2014. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!