Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anya minden áron...

Miért akarja anya minden áron megakadályozni, hogy olyan telefonom legyen amilyet jó ideje szeretnék? 13L

Figyelt kérdés

Szóval régóta szeretnék egy Samsung Galaxy Young 2 telefont.

A zsebpénzemből sikerült összegyűjteni az árát,de nem engedi,hogy megvegyem.Apa is vett volna nekem,de anya megmondta neki,hogy szerinte felesleges.Nemrég viszont regisztráltam a videotanár oldalra ahol benne van a nyeremények közt.Ezért elkezdem gyűjteni a zsetonokat a témazárókkal és már csak 10 hiányzik.Azóta anya folyamatosan megzavar amikor a feladatsort csinálom.


De miért akarja ennyire görcsösen megakadályozni?13L


2015. nov. 28. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert azt akarja hogy normális életed legyen, tartalmas, és ne legyél telefonfüggő mint a korosztályod.
2015. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
egy tabletem van napi max 3 órát használom kb abból 2-2és fél meg tanulás de nem is minden nap.Amúgy ez nem logikus mert amikor a kutyámnak szerettem volna pórázt se engedte,attól meg mi bajom lenne?Kutyasétáltatás függő leszek?
2015. nov. 28. 10:52
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

#1 és szerinted ezzel mit ér el?

max annyit, hogy a gyerek megutálja az anyját.

gondolj bele, van egy osztályban 25 gyerek, abból 24-nek van okos telefonja, a 25. kérdezőnek pedig nincs, mert az anyja nem engedi, illetve direkt szabotálja hogy ne legyen neki.

milyen érzés lehet ez a kérdező csajnak?

manapság elkerülhetetlen az okos telefonok használata, vannak iskolák ahol szinte már kötelező a fészbúk, mert a tanárok ott adják ki a házit a gyerekeknek, sőt vannak olyan iskolák ahol az iskola már tabletekkel oktat.

ennyi erővel mindenre rá lehet fogni, hogy "függő" lesz tőle a gyerek.

akkor se tv, se számítógép, se internet, mert úgyis függő lesz...elég földhözragadt lehet a kérdező anyja, ha ilyen felfogása van.

2015. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Telefonom van...Még az apai nagymamámé volt.Hívni is alig lehet azzal.
2015. nov. 28. 10:57
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

Te kérdeztél, hogy MIÉRT nem engedi! Én pedig mondtam egy indokot ami nagyon is gyakori az anyák körében! (A kutyás dologról meg nem is írtál a kérdésedben, megtartottad pótindoknak, mert tudtad hogy úgyis ilyenekkel jönnek majd a válaszolók?)

Te csak provokálni jöttél ide, de ne aggódj majd a többi tinip**a, akik szerint az okostelefon jog szerint jár nekik, megvigasztal.

Pontozz le nyugodtan, nem érdekel.

2015. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Arra nem tértem ki mert nem olyan lényeges.Én meg nem provokálni jöttem,sőt még csak pontozni se pontoztam.
2015. nov. 28. 11:15
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Én csak azt nem értem, minek neked olyan kütyü? Az fog életben tartani? Ha van tableted, meg egy telefonod, akkor semmi szükség még egy szerkezetre.
2015. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

fogd a penzt es menj el apukaddal megvenni.anyukad majd megbekel.

a tobbi valaszolo meg biztos ugyanugy hasznal telefont,csak őket az anyjuk vasvillával etette anno,ezèrt kardoskodnak,hogy masnak se legyen jibb gyerekkora

2015. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
nem lehet tudni, miért nem akarja engedni. nem kell szerintem ezzel foglalkozni. csinálj, amit akarsz a saját összegyűjtött pénzeddel.
2015. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

Nyolcaska, ne itt éld ki, hogy neked attól jobb a gyerekkorod, hogy apu-anyu azzal fejezi ki irántad, mennyire szeret, hogy megkapod a legújabb ájfónt, de rád se nyitják az ajtót, és alig beszélnek veled.


A kérdező tud-e arra válaszolni, miért lesz jobb neki, ha lesz egy sokadik elektronikus eszköze?

2015. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!