Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan érzem magam kiközösítve?

Jogosan érzem magam kiközösítve?

Figyelt kérdés

A nővérem és az ikertesóm nagyon hasonló nevet kaptak (Nóra,Dóra) én Zara vagyok. Bár a nevemet még mindig utálom, de kezdek megbékélni vele.

A másik dolog, hogy nekik kettőjüknek külön szobájuk van, én a mostoha tesómmal osztozom egy kisebben.

Tavaly el akartam kezdeni kézilabdázni, de anya megtiltotta és nem ad pénzt az edzésekre, mert a tesóm is kézilabdázik és akkor biztosan "lenyúlom" az ötletét...

Egyátalán nem érzem igazságosnak amit csinál, szólni szeretnék apukámnak minderről (elváltak, másik városban lakik) de nem akarok előtte hisztis p*csának tünni. Csak túl reagálom vagy jogosan érzek így?

14/l


2016. febr. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, miért nem örül anyukád, hogy sportolnál... a szoba necces, szerintem úgy lenne igazságos, hogy vagy mindenkinek külön, vagy egyiknek se, de ha nincs annyi szoba, akkor nem tudom, mit lehetne... időnként cserélni esetleg?

a nevedet meg változtasd meg Zórára, olyan is van, bár szerintem speciel a Zara szebb :D

2016. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem meg a Zara különlegesebb és szebb.:)
2016. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan elmondod apádnak, nem fogsz hisztisnek tűnni.


Az ciki, hogy nincs külön szobád, és a neveitek is furcsán lettek adva. De szerintem nincs gond a neveddel, szebb, mint az övéké.


Azzal vezesd fel apádnak, hogy szeretnél kézilabdára járni. Legyen benne valami konkrét dolog, és ez az. Azt nem lehet "lenyúlni", hogy valaki kézilabdázik, ez botorság.

2016. febr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülye vagyok, de ennek nagyon kamuszaga van. Szülő ilyet nem mond hogy ne csináld azt amit a testvéred, mert lenyúlod az ötletét. Ennyire fogyatékos anya nem lehet. Most komolyan a nevedtől érzed kiközösítve magad? Ne már.... Ami a szobát illeti: Hány szoba van? Mindenkinek jutna külön?
2016. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valassz valami dragabb sprortot, tenisszezzel, vivjal, vagy usszal. A kezilabda lenyulasa, az piszok dolog ;) Szep neved van, nagyon tetszik, ellentetben a Dora es Noraval. A szobaval kapcsolatosan, legelabb nem vagy egyedul. De ugy is lehet gondolkodni, hogy ok valamiert kaptak kulon szobat, mert pl. nem jonnek ki egymassal.
2016. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-esnek En is halottam mar ilyet szulotol, hogy ne masolja le a tesojat, keressen maganak olyat ami az ove.... En sem ertem, mert mi van tenyleg ha neki is pont az jon be, mint sport...
2016. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek ;)

Most gondolkozom a kosárlabdán és a kajak-kenun :)

2016. febr. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!