Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mivel tudnám jobbá tenni a...

Mivel tudnám jobbá tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves bátyám, én 16 vagyok és lassan 11-12 éves korom óta gyakorlatilag még csak köszönni is nagynehezen köszönünk egymásnak. Kisebb korunkban rengeteget jatszottunk is nem volt soha semmi gondunk de mostanság (egyetemre jár, barátnőjével van) semmi napi kapcsolatom nincs vele azon kívül h ha esetleg el kell egy kis segítség valamiben. Iskola első is volt rengeteget tanul, egy suliba jártunk ahol csak a kis "xy"-ként emlegetnek (és büszke vagyok rá, bár néha irritál h engem csak így jegyeznek meg). Lehet ez az oka is akár? Mert én nem érzem úgy h emiatt egyszerúen csak elélünk egymás mellett. Ami igazából zavar h másoktól hallom h milyen jo testvérek mi meg nem is viselkedünk úgy mint h ha azok lennénk.

2016. febr. 28. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, csináljatok programokat.
2016. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem beszéld meg vele,hogy miért ilyen rossz a kapcsolatotok..
2016. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!