Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig tűrhető? Hozzánk...

Meddig tűrhető? Hozzánk költözött a pátom testvére,26 éves öccse. Nem dolgozik, rendetlen, tör-zúz, mindent megeszik, amit talál, megfélemlíti a kutyánkat, és az alkalmi csajaitól zeng 2naponta a lakás. Mindez 9 hónapja. Meddig tűrhető?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 22:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igaza van annak,aki azt írta,most te is tartasz el egy felnőtt élősdit?Mondd a párodnak,hogy innentől nem veszel ételt,fizesse ő,majd nem tetszene neki.Tudod ki etetné!!
2016. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Eleg jol turod ezek szerint. Nalam mar par nap alatt kicsapta volna a biztositekot az biztos. Ti meg mit turitek ezt? Nem tudtok neki szolni? Parod mit mond erre??! Gondolom, mar szoba kerult a tema. Teso vagy nem teso, a szabalyokat mar startba le kellett volna fektetni. Egyaltalan mit keres nalatok, milyen penzbol vesz maganak ezt azt? Azt is ti alljatok?? Mond meg a parodnak, hogy ez nem mehet igy tovabb, az ocsinek mennie kell. Ha az en tesom eljatszana ezt a batyammal, asszem, hogy masnap az utcan talalna magat. Milyen viselkedes ez mar..
2016. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem is keres munkát, csak élősködik rajtatok és szórakozik? Fenét tolerálnám, felnőtt ember, oldja meg az életét maga, ha pedig segítségre van szüksége, akkor nem így kell viselkedni.
2016. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

A pasimnak sem tetszik a helyzet, de hisz a tesójának, aki mindig ultimátumot ad magának, pl.

- 2 hónap múlva elköltözöm,

- majd jövőhéten elmegyek dolgozni

- majd holnap kitakarítok,

- nemsokára elmegyek vásárolni,

- "dehát nem kell utánam elmosogatni, megcsináltam volna" - miután az két hét rothadás után elmosogattam.

Mikor az ígért idő duplája, triplája eltelik veszekednek egy napot, ekkor jön a tányértörés, ajtócsapkodás.

Aztán jön az újabb ultimátum és haladék.

2016. márc. 13. 23:15
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de ideges lettem, pedig nem is én vagyok te! A párod egy élhetetlen, naiv hülye. Teljesen egyértelmű, hogy a testvére nem javul meg. Ha ezt ő nem fogja fel, neked kell otthagynod. De lehetőleg a szerencsétlen kutyát is vidd magaddal, ha van hova, vagy tanítsd meg harapni.
2016. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a párod is láthatja, hogy az ultimátumok nem válnak be. Beszélj vele, mondd meg, hogy te ezt tovább nem tudod tolerálni, vagy az öccse megy, vagy te. Ahogy látom, két választási lehetőség van. Az egyik, hogy még utoljára ultimátumot adtok neki (persze úgy közlitek vele, hogy ez valóban az utolsó, hogy komolyan is vegye és ne azt gondolja, hogy szokás szerint megint megússza egy ajtócsapkodásos veszekedéssel, ha nem változtat semmin), és ha látjátok, hogy betartja, amit ígér, akkor ezt az utolsó esélyt még megadjátok neki és 2 hónap múlva valóban elköltözik. A másik lehetőség, hogy azonnal kirakjátok, eddig sem voltatok kötelesen tolerálni, hogy élősködjön rajtatok.
2016. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Ne is haragudj, de mindketten irgalmatlan nagy marhák vagytok. Szoptok a gyerekkel 9 hónapja és egyikőtökben sincs annyi tökösség, hogy azt mondja neki, holnapra nem akarlak itt látni. Így meg is érdemlitek, persze, hogy élősködik rajtatok, hisz hagyjátok...
2016. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha 9 hónapig nem tartotta be azokat amiket megígért,szinte 100%,hogy nem fogja ezentúl sem,azaz nektek kell lépni,szerintem az a gond,hogy túl sok mindent engedtetek neki,és tudja,hogy "úgysem fognak kidobni engem"...Én már az első egy-két ilyennél elküldtem volna az tuti biztos..Szerintem itt az ideje,hogy elküldjétek.
2016. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Èn a helyedben összepakolnèk ès elmennèk otthonról(szülőkhöz/barátokhoz). A párodnak meg mondd meg,hogyha eltakarodott a kis mócsing,akkor visszaköltözöl.De nálam ez max 1 hètig tartana.Ha utána sem jelentkezik,hogy költözhetek vissza,akkor kapcsolat vège.

Nem normális, hogy ezt kèpes eltűrni.

Ja ès a kutyát is vidd magaddal.

2016. márc. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a testvér vagy Te. Sajnos választania kell. Legalábbis én egy percet nem maradnék!
2016. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!