Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendetlen a parotok?

Rendetlen a parotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben nyilvanul meg? Hogy toleraljatok?

2015. szept. 22. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Volt rendetlen párom, hosszabb távon képtelen voltam tolerálni. Ő úgy érezte jól magát, én meg viszonylag rendpárti vagyok.

A mostani párkapcsolatomnál az érzelmeken túl az is szempont volt, hogy hasonló legyen a rendről alkotott elképzelésünk, mert tapasztalatom szerint hosszabb távon szétcseszi a kapcsolatot, ha mindig a másik után kell takarítani, pakolászni.

2015. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Rendetlenebb, mint én (persze egyikünk sem véglet, tehát ő nem putrisan igénytelen, én meg nem vagyok hisztérikusan, katonásan rend-és tisztaságmániás), de a kedvemért igyekszik. A leginkább úgy működik ez nálunk, hogy megkérem apróságokra, mint pl. hogy evés után pakolja el a kajákat, hozza nekem oda az edényeket, amikor mosogatok, meg ilyenek. Sokkal jobb ez szerintem, mint ha általánosságban veszekednék vele, hogy már megint milyen rendetlen, így meg, hogy kis dolgokat kérek, nem érzi tehernek, nekem is könnyebbség, nincs feszültség, mindenki jól jár. Néha még az is előfordul, hogy magától elmosogat vagy felmos, mire hazaérek, hogy örömet szerezzen:-))
2015. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

összepakol, de a por pl nem zavarja

én meg fordítva vagyok, ledobálok mindent, de a por meg zavar. és inkább az idegesít, hogy pakolgat utánam :D

2015. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondhatni. Őt nem zavarja a piszok, engem nagyon, pénteken feltakarítom a lakást, hétfőn úgy néz ki, mintha a legkoszpsabb putri sok költöztek volna be. Én is dolgozom, úgyhogy nem takarítok mindig utána, nem érek rá.
2015. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mindketten rendetlenek vagyunk. heti 1x kozosen rendbe vágjuk a lakást. mosogatás persze naponta megy, de egyéb házimunkát hetente, közösen. nekünk így jó.
2015. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem. Nem tudnám tolerálni. Én pofátlanságnak tartom, ha valaki semmibe veszi, hogy takarítok.

Bár volt olyan párom korábban, akinél a saját lakásában elég nagy kupi volt és a takarítást sem erőltette annyira. Nálam viszont tök rendes volt és tetszett neki a rend. Szerintem csak nem birkózott meg egyedül a háztartással, de úgy alapvetően neki is volt igénye a rendre.

2015. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szanaszét dobálja a tangáit, de az én alsógatyáim zavarják. A holmijait az én dolgozasztalomra, ruháit én ágyfelemre tolja, majd zavarja a rendetlenségem.
2015. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nalunk en vagyok a rendetlenebb..en hagyom szet a cuccaimat mindenfelé,igyekszem en nagyon,de nekem nem megy ez a rend megtartasa dolog. Szokott neha morogni,de alapvetoen elfogadja,hogy en ilyen vagyok..sokat takaritok is,csak sajna nincs latszatja pont a szetszortsagom miatt(nem csak a rendrakasra is)
2015. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem :))
2015. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt, de nem is tudnék olyannal lenni. Igaz rendmániással sem. Az aranyközép út kell.
2015. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!