Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig tűrhető? Hozzánk...

Meddig tűrhető? Hozzánk költözött a pátom testvére,26 éves öccse. Nem dolgozik, rendetlen, tör-zúz, mindent megeszik, amit talál, megfélemlíti a kutyánkat, és az alkalmi csajaitól zeng 2naponta a lakás. Mindez 9 hónapja. Meddig tűrhető?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 22:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
A leghatásosabb, ha megtiltjátok neki,hogy nőt vigyen fel, ha meg felviszi,benyittok,és elkülditek a csajt. Meg fogja unni,hogy ott lakik,ha nem vihet csajt. Meg ne vegyetek neki kaját,ha enni akar,menjen le a boltba venni magának,akármilyen kiskutya szemekkel is néz rátok,nem szabad hagyni. Az ultimátumot meg 2 hétre adjátok,és az első hét után kezdjétek el összecsomagolni a dolgait, és mondjátok meg,hogy ha nem talál lakást,akkor is mennie kell,max vissza a szüleikhez.
2016. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó magyar mondás, talán te is ismered: "Akármilyen kedves vendég, három napig untig elég."

...a saját véleményem is kb. ez.

Ne ringassátok magatokat hiú ábrándokban, hogy majd megváltozik öcsike, mert az már most borítékolható, hogy NEM fog! ...Önszántából miért is tenné?! Hiszen általatok mindene megvan, tőletek mindent megkap... Ha változást akartok, most rajtatok a sor! Nektek kell lépnetek!

2016. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt valahol megértem, hogy valakinek nem könnyű kidobnia a testvérét, de kénytelen leszel ultimátumot elé tárni, vagy a tesója marad, vagy te.
2016. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem rugjátok ki, a nyakatokon marad életetek végéig.

A kistesónak jó ez a helyzet. Ingyen lakás, kaja, mindent megkap.

Hülye lenne magától változtatni, elmenni.

Ki kell dobni.

2016. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű 1-2 hét után betelt volna a pohár, ha meg a kutyámat félemlíti akkor rögtön össze pakoltam volna a cuccait és kihajítottam volna az utcára és mehet Isten hírével! Nem szégyenli magát kis ingyen élő??!!


Ha pedig párod üvöltött volna akkor mondtam volna,hogy mehetsz vele együtt.


Ez nem normális viselkedés.

9 hónapig ezt tűrni le a kalappal,de most már dobjátok ki.

Sosem fog magától elmenni 9 hónap basszus.. majdnem 1 ÉV!!! nem ment el dolgozni,nem csinált semmit. Adhatok neki egy hetet 2 hetet akkor sem fog más történni.

Innentől kezdve kapna 2 napot nem megy el,össze pakolni a cuccát és kirakni az ajtó elé.

2016. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Mivel a tesóját nem teszi ki a pasim, valószínűleg én lépek ki az életükből. Feláldozva így mindent, amiért az elmúlt soksok évben dolgoztam. Vagy?
2016. máj. 23. 16:21
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vagy. Jó döntés.
2016. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Lépj! Nincs mit vesztened. Mindig arra gondolj, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa, és minden dolog vége egy új dolog kezdete.

Sok sikert és szerencsét kívánok neked!

2016. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod továbbra is az élősködő tesójához ragaszkodik jobban és ennyire tolerálja, akkor részedről ez a legjobb döntés. Én is így tennék. Ha veszteséggel is jár, a másik oldalon nyereség is lesz. Hajrá és sok sikert az új életedhez!
2016. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Mit csináltál/csináltatok?


Ki költözött?

2018. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!