Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez megronthatja a kapcsolatunkat?

Ez megronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A testvéremnek volt egy barátja nem hosszú ideig tartott a kapcsolat (3 hónap). Azóta eltelt másfél év. Eddig köszönő viszonyban voltunk. Viszont most elkezdünk beszélgetni és elhívott sétálni (ami nem randi lesz csak egy séta). Kb egy hete meglátta a testvérem hogy jött az üzenet Tőle, így elmondtam neki hogy beszélgetünk és azóta nem nagyon beszélget velem. Egy szobánk van de tegnap kint aludt a nappaliba. De neki már azóta ez a 2. kapcsolata.. nem értem, rosszat tettem? Inkább megírjam neki hogy ne beszélgessünk többet?

2016. márc. 25. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Felénk van egy olyan mondás :

"Házi nyúlra nem lövünk."


Akkor sem,ha az a nyúl már jó ideje csak ex.


Gondolj bele,Neked sem esne jól,ha a tesód az exeddel kezdene kapcsolatot kialakítani.

2016. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha tenyleg semmi komoly, akkor nem nagy aldozat abbahagyni az egeszet a tesod lelki bekejeert. Ha meg komoly, akkor asd el magad.
2016. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

"Kb egy hete meglátta a testvérem hogy jött az üzenet Tőle, így elmondtam neki hogy beszélgetünk és azóta nem nagyon beszélget velem." - kérdező, mondd meg a testvérednek, hogy nőjön fel, ne duzzogjon mint egy óvodás, akinek az orra elől elvitték a nagy piros dömpert a homokozóban.

Tehát, ha valami baja van, akkor azt mondja el, fogalmazza meg, beszéljétek meg, és ne várja már azt, hogy mások se álljanak szóba valakivel azért, mert neki baja van az illetővel.

2016. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

hát igazából nem annyira komoly ez a dolog.. Igazából jó vele beszélgetni mert megért, és mindig van téma. Ezért is inkább nem hagynám abba a beszélgetést vele. De viszont ha továbbra se tudjuk megbeszélni a tesómmal akkor viszont vele kell beszélnem hogy miért is duzzog ha már réges régen túl van rajta.

2016. márc. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!