Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csak a hugommal törődnek...

Miért csak a hugommal törődnek a szüleim?

Figyelt kérdés

A hugom 10 éves, mindent megkap anyáéktól, elviszik mindenhova stb. Tegnap volt a szülinapja és ajándékba az én telefonomat adták neki. Velem nem törődnek, ha például megkérem apát hogy menjünk focizni vagy zenéljünk együtt akkor mondja hogy menjél tanulni lusta kölyök, vagy inkább adj enni a testvérednek. A tesóm barátnői folyton átjöhetnek és elmehetnek akárhova, én meg a sarki boltba se mehetek el egyedül. Még a szülinapomon se köszöntenek fel, neki meg kész party van. Ha jó jegyet kap akkor szinte egész délután vele vannak, de ő színötös szóval nála egy jó jegy nem túl nagy dolog. Ha valamit elront rám fogja és nekem nem hisznek. Neki már lehet barátja, nekem nem lehet barátnőm. Folyton csak csesztet engem a hugom.

Néha már úgy képen törölném hogy soha nem felejtené el, de akkor megint én lennék a hibás.


Mit csináljak? Normális válaszokat szeretnék látni ha lehet.



#testvér #nem törődés stb.
2016. ápr. 20. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Nyílván mert ő fiatalabb és nő.
2016. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

"A hugom 10 éves"

"Neki már lehet barátja, nekem nem lehet barátnőm. "


Ne tessék már ilyen bénán trollkodni! :)))

2016. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Tesód szülinapra a te telefonod kapja, téged meg fel sem köszöntenek?

Nem szép dolog, hogy ilyen szinten különbséget tesznek köztetek. A tesód ne bántsd, mert ő „nem tehet róla” és csak te jönnél ki rosszul a helyzetből--- ismét…

2016. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Te örülnél, ha szülinapodra más használt telefonját kapnád? Az nem is igazi ajándék.

Szerintem a húgoddal sem törődnek annyira.

2016. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%

"ajándékba az én telefonomat adták neki"


Te pedig kaptál egy új telót.

2016. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom,szegény te. Ezek nem normálisak,gyűlölöm az ilyen embereket... És ha a nagyszüleidhez költöznél? vagy valami rokonhoz? Ott talán jobb lenne az életed... Egyébként hány éves vagy?
2016. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok. 2es lehetnél kicsit együtt érzőbb,bár az itteni emberek 80%a bunkó, ..... namindegy.xD
2016. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok együtt érző, mert ennek a túlnyomó része nyilván nem igaz.

Te meg együtt érzel, egészségedre.

Engem ne nevelj, oké?

2016. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!