Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mért lehet ez?

Szerintetek mért lehet ez?

Figyelt kérdés

A nővérem (19) elég domináns egyéniség és meg is tudja védeni magát bárkivel szemben,de az egyik "új" barátnőjének (19) úgy ugrál ahogy az fütyül.Az meg mintha élvezné a helyzetet hogy a nővérem nem mer neki nemet mondani,pedig ez nem rég óta van így,de mostanában még a nővérem fenekét is neki áll csapkodni, és elég durván, látszik hogy fáj neki, és csak védekezik pedig szerintem bármikor megtudná tépni.Szerinted mért engedi ezt a nővérem amikor általában egy elég erős egyéniségről beszélünk,és még nem is csak ez az egy barátnője van.Látom néha a nővéremen,hogy nagyon nem tetszik neki amit a barátnője csinál és még vissza se szól neki.Egyszer már összevesztek valamin,és akkor nem is találkoztak ráadásul a nővérem folyamatosan azt mondta hogy ha meglátja megtépi aztán egyik napról a másikra megint "puszi pajtások" lettek.Pedig megérdemelné a csaj hogy alaposan megrángassa a nővérem és megmutassa neki hogy ki a keményebb!

A nővéremet nem szeretném erről kérdezni mert sokszor látszik rajta hogy kínos neki amit a barátnője csinál és amikor egyszer kérdeztem tőle hogy mért hagyja magát gyorsan terelte a témát.Ja és általában mióta újra összebarátkoztak nem a nővérem keresi barátnőjét hanem a barátnője a nővéremet,ezért se értem hogy most ez miért van.Érdekelne mit gondoltok erről a helyzetről,és légyszíves normális válaszokat írjatok,vagy ha történt veletek ilyesmi légyszi írjátok meg!



2016. ápr. 24. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a barátnője még a nővérednél is dominánsabb. Vagy talán tudhat valami olyat a nővéredről, amivel sakkban tartja.
2016. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem hogy tud valamit mert amit az a csaj tud azt "mindenki" tudja, elég nagy pletykafészek.
2016. ápr. 24. 09:52
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerinted mitől lett dominánsabb a nővéremnél?
2016. ápr. 24. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Eléggé gyerekek lehetnek még mind a ketten. Normális felnőtt emberek nem "tépkedik" egymást, és nem is fenyegetőznek ilyesmivel. Szerintem nem érdemes ezen különösebben agyalnod. Ha a nővérednek annyira rossz, vagy terhes lesz ez a baráti kapcsolat, akkor meg fog szakítani minden kapcsolatot ezzel az úgynevezett barátnővel.
2016. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!