Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a bátyám?

Miért csinálja ezt a bátyám?

Figyelt kérdés

Mindig is jó volt a viszony köztünk, együtt szoktunk lógni a haverokkal a mai napig, viszont van egy dolog ami nagyon zavar. Konkrétan elhajtja tőlem a pasikat. Amint kezdenénk az egyikkel kicsit közelebb kerülni egymáshoz, ő ott terem, és szépen elhessegeti, aztán meg mondja nekem, hogy neki mennyire nem volt szimpi ez a srác, biztos csak leakart fektetni, ő ismeri az ilyet, nem hozzám való volt, stb... Tehát mikor ő is ott van esélytelen, hogy megismerkedjek valakivel, viszont egyedül meg nem enged el szórakozóhelyekre meg kocsmákba a haverokkal, mert nagyon veszélyesek nélküle ezek a helyek, meg különben is, ha megyünk, akkor általában mindenki jön.

Miért csinálja ezt, mit tudnék tenni, hogy egy kicsit lazítson, és ne egy szexuális bűnözőt lásson minden srácban, akivel szóba állok?


L/19


2016. máj. 8. 15:17
 1/6 Greta2003 válasza:
50%
Lehetséges hogy félt, mert tudja mekkora barom fiúk vannak a világon.
2016. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Genetika, hidd el minden idősebb fiú testvér elemi késztetést érez arra, hogy átmenjen terminátor üzemmódba, ha egy fiú a húgára pályázik. Az más kérdés ki mennyire enged a késztetésnek.
2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Nagykorú vagy mond azt hogy akivel én ismerkedem az az én dolgom és hogy ne szóljon bele a magán életedbe ennyi
2016. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én bátyámnak sose volt ilyen késztetése. Beszélj vele, hogy ez téged zavar, és majd szólsz neki, ha egy srác b*nkózik veled. Ennyi.
2016. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bátyád csak meg akar védeni az olyan pasiktól akik csak b..szni akarnak,valószinüleg látja rajta,hogy milyen előre hiszen ő is pasi ismeri a fajtáját.Én is általában látásra megmondom mit akar a srác.
2016. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thomika20 ***** válasza:
Vagy az is lehet (vannak beteg állatok), lehet beléd van zúgva és nem akarja hogy más nyúljon hozzád :D
2016. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!