Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek egészséges hogy...

Szerintetek egészséges hogy még 24 évesen otthon lakik a bátyám?

Figyelt kérdés
Van saját kocsija, barátnője, viszonylag jól kereső, biztos állása. 24 éves. Még csak nem is tervezi hogy elköltözik. Itthon uralkodik felettünk, szüleim elvaltak, így teljesen úgy viselkedik mint ha ő lenne az apám, de nagyon rosszul csinálja. Folyamatosan piszkál, kutakodni utánam. Most is itt mondogatja nekem a hülyeségeit, és piszkál. Iszonyatosan felidegesít, hogy azt hiszi mindent megtehet. Nagyon gyerekes. Kezdem tényleg szívből megutálni... nem érzem azt hogy szeretem... elegem van már nagyon belőle. Azt gondolom 24 évesen, a már fent említett dolgok mellett (kocsi, munka stb) már elköltözhetett volna. De nem tervezi hogy saját lábra áll. Jó neki itthon. 16/F
2015. dec. 29. 22:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha ő is megy buliba, akkor én inkább nem megyek, mert másnap az kérdezi mennyit ittál, mit, táncoltam-e, csajoztam-e.... De nagyon gúnyosan,nem azért mert kíváncsi jó testvér módjára. Folyamatosan nézi kivel beszélgetek Facebookon.
2015. dec. 29. 22:17
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

"Jó neki itthon."

Slussz, itt a mese vége.

2015. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Éppenséggel egészséges, én is itthon lakom, miből szakítsam egy albérlet árát? Elmegy rá a fizetésem.

A hozzáállása nem normális meg a stílusa. Bunkó. Elkényeztették?

2015. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, mondhatni hogy igen. Ameddig én nem lettem meg, addig ugye egyedüli gyerek volt, miután én megszülettem rám irányult a figyelem. Apa őt sokat bántalmazta lelkileg, engem csak fizikailag... de most ez nem lényeg. Múlt. A lényeg, hogy anya megprobal mindent megadni nekünk... de szerintem én jobban "el vagyok kényezteteve" mint ő, mivel második gyerek vagyok, mégse vagyok ilyen vele. Annyira jó lenne egy jó testvér, akire számíthatok.
2015. dec. 29. 22:25
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát én biztos elköltöznék a helyében,ilyen feltételekkel.

Én még otthon lakom,de ha tehetném elköltöznék


27/F

2015. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a szülői házban lakik, teljesen egészséges dolog.

Az, hogy azt hiszi, az övé a ház, és elvárja, hogy minden az ő kénye-kedve szerint történjen, az abszolút nem normális dolog.

2015. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy nem normális hogy még ilyen feltételek mellett itthon lakik, mert a haverjai már nem otthon laknak, tehát még a példa is ott van előtte.
2015. dec. 29. 22:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki,akkor apád már nem lakik otthon.

Mondd meg neki,de leginkább az édesanyád,hogy örültök,hogy megszabadultatok az apátoktól,nem kell még egy agresszor.

Anyádnak kellene a főnöknek lennie.

Megtudtok élni anyád fizetéséből?

2015. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk neki folyamatosan hogy olyan mint apa,de hatástalan. Igen, jól megélünk anya fizetéséből... szerencsére nem keres olyan rosszul...mindent ránk fordít.
2015. dec. 29. 22:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Anyádnak kell helyretennie.

Megmondani neki,hogy vagy leáll ezzel vagy mehet albérletbe.

A te dolgaiddal pedig nem foglalkozhat,mert nem az apád.

2015. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!