Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, hogy a bátyám...

Mit csináljak, hogy a bátyám elköltözzön otthonról?

Figyelt kérdés

A bátyám 27 éves van munkája,egy jó drága kocsija amit még vagy 5 évig törleszteni fog és jegyese,de mégis gyerekesebben viselkedik,mint egy tini.A barátnőjével egyik nap nálunk,másik nap a lány szüleinél vannak.Kicsit se takarékoskodnak,hanem folyton kfc-ben,burger kingben meg csomó gyorskajáldában esznek és folyton buliznak.Itthon a testvérem még csak a szobájában se porszívózna fel,olyan lusta.Ráadásul teljesen a szüleim tartják el őt,hisz drágalátós testvérem még egy csomag kávét se venne saját pénzből itthonra.Olyan beképzeltek a barátnőjével együtt,hogy már mindenkinek elege van belőlük.Mit lehet tenni,hogy elköltözzenek már?

16/L



2016. ápr. 7. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Amíg a szüleidet nem zavarja, nem tudsz mit csinálni. Csak nekik van joguk rendezni a tesóddal, hogy nem tartják többet el, és ultimátumot adnak neki az elköltözésre, vagy megtiltják, hogy a csajt odavigye. Te semmit nem tudsz csinálni.
2016. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy mindenkinek elege van belőlük,azaz a szüleimnek is.Csak nem csinálnak semmit...
2016. ápr. 7. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is szól a mondás, ha valami nem tetszik, de nem lépsz, akkor nem fáj még eléggé... Tehát a szüleidnél még nem verte ki a biztosítékot. Ha meg igen, merjék bevállalni és megmondani neki. De látod, hogy nem teszik... tehát még tűrnek.
2016. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4%

attól még, hogy a szüleidet is bosszantja néha, nem akarják, hogy elköltözzön.

ha ők akarnák, megmondanák neki.

ha nem mondják, akkor nekik megfelel így.

úgy érzem, hogy ez csak téged zavar ilyen szinten, mert 16 évesen a teljes házat akarod tesó nélkül, a szülők teljes figyelmét, pénzét, mindenét.

és irigy is vagy. nm is kicsit.

azt a pénzt ők keresik meg, ők költik el, amire akarják. ha a szüleid kérnek a pénzből, jelentsék be, de valószínű nem szorulnak rá.

egyszer fiatal az ember, ne szűkölködjön már, ha jól keres.

majd ha neked is lesznek jó éveid, amikor jól keresel, és bármit megveszel magadnak, vérig leszel sértve, ha ki akarnak dobni otthonról a saját szüleid.

féltékeny vagy rá(juk), ez a bajod.

2016. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

ha ott vanak csapd le a villanyórát,

a ruháit szed ki a szenyesből, takaritásal teljesen le állni, ha tv néz üvöltesd a zenét, minden család tag lelmojon tőle, ne legyen nyugta ha nincs kényelme le fog lépni

2016. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

te normális vagy, utolsó?

egy kis hisztis pcsa milyen jogon zavar el valakit? nem az ő háza!

a testvérének UGYANANNYI joga van ott lakni, mint neki.

mindegy, hány évesek, mindketten a szüleik gyerekei.

majd a szülők eldöntik, kinek van joga ott élni.

2016. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

ha ott vanak csapd le a villanyórát,

a ruháit szed ki a szenyesből, takaritásal teljesen le állni, ha tv néz üvöltesd a zenét, minden család tag lelmojon tőle, ne legyen nyugta ha nincs kényelme le fog lépni

2016. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

egy 30 vérszivó parazitát ne sajnáljuk már, nem elég hogy ő élösködik még a csaját is oda viszi szerinted összehoznak egy kölyköt hova menek majd

majd a kérdező költözön mert 2 pofátlan ingyenélő hamarabb lebabázik a szülök nyakára

semmit nem fizet egy léhütő

2016. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Gondolom az a válaszoló aki a bátyám mellett hisztizik,az is egy már középkorú pióca a szülei nyakán,szóval neked teljesen normális ez a viselkedés.Messze nem vagyok hisztis pics@,egyszerűen kiakaszt az,ahogy látom,hogy hétvégi ebédeknél anyám szétgürizi magát,azok a b@rmok meg még egy köszönömöt se tudnak kinyögni ebéd után.Vagy húsvét előtt én a szüleimnek segítettem takarítani,pucoltam az ablakokat,kitakarítottam a szobámat stb stb és anyám annyit mondott a bátyámnak,hogy porszívózza ki a szobáját és nem tette meg. -.- Szóval nyilván én vagyok a szemétlád@.
2016. ápr. 7. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit sem tehetsz, a szüleidnek kell lépniük, ha valóban elegük van ebből, és rászólni a bátyádra, hogy felnőtt emberként vegye ki a részét a házimunkából, a háztartás költségeiből.
2016. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!