Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyámra az élettársa életbizt...

Bátyámra az élettársa életbiztosítást kötött, mivel hajlamos az alkoholizmusra, folyamatosan itatja (töménnyel), viszi neki a piát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez már évek óta megy. A nő a kedvezményezett az életbiztosításban, közben a bátyám cukorbeteg lett, és kiderült, hogy rákos, amit nem kezelnek. A nő mindent megad neki (főz, bevásárol, ügyet intéz stb, bátyámnak semmi dolga) (mondjuk nemi életet nem élnek már évek óta) . Nem tud tőle elszakadni a bátyám, azt mondja még mindíg szereti, nekem ez az egész nagyon gyanús...

2016. máj. 8. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a nő kicsit számító... vagy inkább realisztikus. De jogos, amit csinál. Főleg ha esetleg a bátyád döntött úgy, hogy nem akar rákkezelést. Mert gyakorlatilag rá van bízva egy ember, aki alkesz és nem csinál semmit, ő meg kb. ingyen mindent a segge alá rak... ilyen helyzetben én is megpróbálnám biztosítani magamnak azt, hogy ennek a sok melónak ne az legyen a kifutása, hogy engem kiraknak az utcára, én nem öröklök semmit, miközben több hónapot végiggebedtem a házimunkával...
2016. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
persze, lehet valamit tenni. MAgadhoz veheted, hogy ápold. HAjrá.
2016. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Az ne befolyásoljon, hogy itt jó néhány férfigyűlölő némber ellened próbálja hangolni a válaszadókat, majd felpontozzák saját magukat!
2017. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nyinvánvaló az egesz nem ?

Életbiztositast kötött rá es most itatja.

A rákot nem kezelik .

Gondolom a nö mar a sirját ásná h jusson pénzhez.

A bátyád sajnos befolyasolható es ez lesz a veszte.

2017. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a bátyád miért nem kezelteti magát? Mert ezt, hogy nem kezelik, úgy írtad, mintha nem is rajta múlna.

Annyit tehetsz, hogy beszélsz a bátyáddal, elmondod neki, hogy szerinted az élettársa nem segít neki a gyógyulásban. Mondjuk borítékolható, hogy összevesztek. Aztán ha majd meghal, akkor lehet sírni, hogy az utolsó 1-2 évet haragban töltöttétek.

2017. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

2016.májusi a kérdés. Sajnos, szerintem ennyi idő alatt

mindenkinek eldőlt a sorsa.

2017. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!