Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a baja a húgomnak?

Mi a baja a húgomnak?

Figyelt kérdés
Én 19, ő 16. A viszonyunk régebben elment, de mostanság mindig hozzámbujik, azt akarja hogy simogassam a haját, hátát, a multkor meg amikor hazaértem az edzésről, az ágyamba feküdt, a multkor meg elkezdte cirógatni a hátam, amikor reggel bejött

2016. jún. 10. 06:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem furcsa, dolgoznak a hormonjai, vágyik egy srác érintésére, stb.

14-15 évesen én az unokabátyámmal viselkedtem hasonlóan, de 1-2 év múlva kinőttem. :) Mondjuk, most is iszonyat jó pasinak tartom, pedig már 27 vagyok.


Szóval no para, nem fog leteperni, mert amúgy tisztában van vele, hogy a tesója vagy.

Ha zavar, nagyon finoman! beszélj vele, de ne támadólag, csak amolyan cseverészés-szintjén.

2016. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából zavar, mert akkor is ezt csinálja, amikor itt van a barátnőm..
2016. jún. 10. 06:50
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szóval fiú vagy. Ezt képzeld el néhány hsz-el fentebbi!


Csapj a kezére, majd abbahagyja

2016. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
85%
Az én húgom is ezt csinálja, ő 14, én 16. Szerintem is furcsa, de úgy tűnik ez nem egyedi eset. Lehet, hogy csak szeretetre, törődésre vágynak. Régebben nekünk is rosszabb volt a viszonyunk, de mostanában megváltozott. Talán majd kinövik, vagy abbahagyják ha lesz barátjuk.
2016. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ja, hogyha ott a barátnőd, akkor küldd ki a szobából, és kész.

Amúgy féltékeny, azért teszi akkor is a fejét :D De ne aggódj, pár év - vagy egy normális barát - és kinövi.

2016. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem is vonzódik hozzád, elég erősen.... akar egy két dolgot

Én biztos nem engedném ezeket...

2016. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy csak féltékeny. Valószínűleg a nővéred egy tsundere. :D
2016. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
allitsd le, ez nem normalis dolog!!
2016. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékeny a barátnődre! Riválist lát benne, és nem akarja, hogy "másé" legyél!


Ezt abból gondolom, hogy azt mondod, hogy ezt AKKOR IS csinálja, amikor ott van a barátnőd!


Sajnos kiterjeszti rád a fennhatóságát a húgicád, és azt hiszi csak az övé vagy, senki másé nem lehetsz!


Valószínűleg szeretet hiánya van, el van hanyagolva családon belül, vagy nincsenek sikerélményei fiúknál. Ahogy lesznek ott is sikerélmények, netán egy fiúja, nem hiszem, hogy ezt fogja csinálni veled :)


Nem normális, az ziher.


De arra kérlek figyelj oda nagyon a jövőben egész életedben, hogy mivel ő ilyen féltékeny típus, és másokra rátelepedő, hogy ne legyen az soha se, hogy megpróbál téged befolyásolni nőügyekben, rosszat mond valakire, vagy elkezdi manipulálni az egész helyzetet. Erre nagyon fokozottan figyelj nem csak most, hanem a jövőben mindig, mert a nőkre sajnos ez a pára nagyon féltékeny! Aki veled kapcsolatba lép.. és szorosabbra fűződik a viszony, vagy alakulóban van! Ez a viselkedés még sokmindenben bekavarhat!

2016. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szeliden összehozni egy haveroddal, egyértelmű, hogy a hugod abba az életkorba került, amikor kéne neki egy kedves állandó "udvarló" fiú... akit simogathat. Nem normális a viselkedése, és te sokkal idősebb vagy, próbáld meg jól kezelni a helyzetet, elég nagy a felelősséged. Szeretethiánya van a hugodnak, kapcsolathiánya, és ami hiányzik neki, azt te nem tudod megadni. A barátnődet pedig nagyon hagyd ki az egészből. 54/N
2016. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!