Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy viseljem el 2 hétig!?

Hogy viseljem el 2 hétig!?

Figyelt kérdés
2 hétre megyunk nyaralni es egy szobaba leszunk a 4 evvel idosebb batyammal. Regebben jo testverek voltunk most negyed orat nem tudunk eltolteni veszekedes nelkul. Csak serteget de ha kell neki valami ugorjak. Hogy viseljem el?
2016. júl. 10. 17:45
 1/6 anonim válasza:
Dettó ez van nálam is..hány éves vagy? Én 16,a bátyám meg 23...szerintem szard le,ne foglalkozz vele,ha normálisabb kedvébe van,akkor csináljatok valamit együtt,mert legalább addig sincs az,hogy baszogat,ha meg bolond,akkor meg vonulj el egy sarokba,ne is nézz rá,hozzá se szólj,szóval ne is vegyél róla tudomást :D
2016. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szóljatok egymáshoz és amúgyis egy nyaralás alatt (legalábbis mi) max alváskor vagyunk a szobában.
2016. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én bátyjám is 4 évvel idősebb nálam, nálunk is ez volt , ha azt mondta pl.: gyökér .. akkor én azt mondtam hogy gyökérnek gyökér a bátyja is xdd és minden ilyenre ezt mondtam, vagy kiröhögtem .. :D és ezekre mind nálam kussban maradott pár percre xd mikor nekiállt megint dumálni hozzám az az észkombájn , csendben kisétáltam és a vállam felett felemeltem a kezem és mutattam neki hogy kapja be :'D és mire tudott volna válaszolni, rámosolyogtam és rácsaptam az ajtót :D szerintem próbáld ki , nekem bevállt mert végül rájött hogy ez engem nem nagyon érdekel és amúgy is mindig kiforgatom a szavait és csak magát idegesíti :)
2016. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) de amúgy szinte minden kistesóval így van ez, de végül mindig változik a helyzet és rohadt jól meglesztek, az én tesóm mára már minden nap elhív közös programokra és imádjuk egymást xddd bármikor jól elvagyunk , nektek is javulni fog a helyzet szerintem
2016. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak szuk 2 evvel idosebb a batyam, de amikor borzasztoba nyomtuk inkabb a szuleink bevallaltak hogy ketfele aludtunk. En apamnal egy szobaban, tesom anyamnal egy szobaban. Eletem egyik legjobb nyaralasa volt . Utana joban lettunk kinottuk a hulyesegunk illetve felnottunk es azok is eletem legjobb nyaralasai voltak mikor kozos varatokkal mentunk tesomnal.


Szoval ha voltatok joban, nyugi, lesz ez jobb is. De esetleg probald ezt a ketfele aludtok a szulokkel verziot bedobni. Hatha.

2016. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem azért mentek nyaralni, hogy egész nap a szobában üljetek, az alvást meg csak kibírjátok.
2016. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!