Hogy viseljem el apámat?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok apám tart el és anyukám nem dolgozik,de apám egyszerűen undoritó személy nem tudom elviselni,nem tudom befogni a szám az egész gyerekkorom egy nagy nulla folyton piszkál,kötekedik,felkiabál dolgokat mostanság kerülöm ha ő valamelyik helységben van akkor én inkább elmegyek onnan de ez se nagyon jó mert ezért most itt vagyok nagyimnál és anyum se állt ki mellettem,mert nem mer,hogy ő tartja el.Én már kb.3éve nem tudok úgy nézni rá mint apám nagyon rossz kibeszél másokat,anyámat megszégyeníti,azt mondja hogy ö tökéletes,és pénz éhes az iskolámat se akarja fizetni,mert nincs pénze miközben egy csomó van és én ettől az embertől lelkileg már kész vagyok és a barátaimban se tudok bizni és már önbizalmam sincs kérlek segítsetek

2016. febr. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én pont ugyan ilyen helyzettbe voltam csak én suli mellet dolgoztam az összes pénzem el szedték és persze mindig az volt a duma mert ,hogy én csak a pénzt viszem el a háztol a saját sulimat meg minden én fizettem. Kolégiumba menekültem 20 évesen meg ki külföldre a mai napig gyülöl meg én is öt megkeseritette a gyerekkorom és álandóan vert . Allitolag azért mert ha én nem születek meg akkor nem ment volna tönkre az élete. A növeremet anyám 8honaposan elvetélte. Most ott van lessen 60 évesen és mindenki el menekült töle.
2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de én eddig bírtam mellette és el se tudok menekülni,mert olyan helyen élek hogy a felnőteknek sincs munkájuk nemhogy a tiniknek és máre annyra idegesítő és én olyan semély vagyok aki mindent a szívére szed és már tönkre mentem lelkileg :/
2016. febr. 15. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
én se ott dolgoztam ahol laktam, 40km odébb mentem suliba meg laktam. amuyg az utolsó 5 évet ugy birtam ki hogy egyáltalán nem beszéltünk. De kishilyen igy is gyomorfekélyem lett a rengeteg idegeségtöl.
2016. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem hiszem hogy egy 14 évesnek adnának munkát pedig szivesen dolgoznák hogy ne keljen vele otthon laknom és én is attól félek,hogy valami betegséget elkapok a sok idegességtől
2016. febr. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!