Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, hogy a nővérem...

Mit tegyek, hogy a nővérem másképp viselkedjen?

Figyelt kérdés

Nagyon megváltozott mióta elköltöztünk,de nem tudom,h mitől,lehet h megviselte a dolog,de akkor se látszik rajta. Azzal van a bajom,hogy azóta rendszeresen tűnnek el dolgaim(ruha,ékszer..) amiket természetesen tagad,vagy azt mondja,h megnézi h nála van-e,de ez az idő elmúlik és sose kerül hozzám vissza,mert ha pár hónap múlva előkerül elkezdi,h ez az övé,biztos nekem is van hasonló..szöveggel. Gondolkozom rajta,h mivel tudnám ezt a dolgát eltűntetni,de tippem sincs,nem is akarok beleszólni,inkább azon gondolkozok,h szobazárat teszek,de még egyenlőre azt se találtam :(

Szóval szerintetek mit csináljak?

Ameddig nincs rá jobb ötletem,zárat akarok tenni a szobámra(nem azt a kulcsosat,hanem amit az ajtó és az ajtófélfára kell tenni és oda egy lakatot)tudtok valami olcsó helyet,ahol ilyet lehet kapni? (Pest környékén)



Köszi,hogy elolvastad :) 18L



2016. júl. 28. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"ha pár hónap múlva előkerül elkezdi,h ez az övé,biztos nekem is van hasonló"


Ezt nem tudom a gyakorlatban elképzelni, mert ha a húgom ilyen szöveget nyomna, felhívnám anyukámat, hogy vigyük el orvoshoz, mert nem normális.

2016. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Komolyan ezt csinálja. Amit leírtam az mind igaz. Anyum se helyesli ezeket,mert neki is tűnnek el dolgai,néha eléggé ki is van akadva.

Ui nem tudom miért csinálja,neki am is több cucca van eleve.

2016. júl. 28. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A zár jó megoldás. (én mondjuk nem az ajtómra, hanem pl a szekrényemre raknék zárat, de ez részletkérdés)
2016. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barmilyen barkacsboltban kapsz olyan zarat.

Bar van mas tippem is: mindenre, de mindenre! rairsz/vesel/karcolsz valami jelet. Ha elviszi azonnal dorgolod az orra ala.

2016. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) beszerzek egy zárat :)
2016. júl. 28. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Alkoholos filccel jelölheted a bizsukat és ruhák cimkéjére is tehetsz pl egy pöttyöt. Nem jön ki mosással sem, de textilfilcet is lehet kapni.

Zárat meg Obiban, praktikerben, Józsi bácsi sarki barkácsboltjában kaphatsz.

2016. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DuplaKV ***** válasza:
Vissza az ovis megoldáshoz, a ruhákon nem látható helyen hímezd bele a neved, a monogramod, vagy a neved kezdőbetűjét. Az ékszereket meg tedd zárható dobozba, vagy kulcsos ékszertartóba.
2016. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!